Hayatınızda hiç size çok saçma gelen ama cevaplamak zorunda kaldığınız bir soruyla karşılaştınız mı?

hayatınızda hiç size çok saçma gelen ama cevaplamak zorunda kaldığınız bir soruyla karşılaştınız mı karşılaştınızsa nasıl oldu ?

Bir yaz günü güneş altında yanımda arkadaş deli kerkmiş gibi gündüz vakti gezerken haliyle boğazım kurudu ve aşırı susamıştım yakınlarda herhangi bir s kaynağı olmadıgını bildiğimden son çare eczanenin birine dalıp hayırlı işler varsa bir bardak su alabilir miyim demiştim adam da "içmek için mi diye bir soru sormştu "evet" demek durumnda kaldım gerçi şimdi eczaneyede su içmek için girilir mi diye soracksınız belki ama ne yapalım isteyenin bir yüzü kara vermeyenin arap :))

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bigün kuzenım ev telefonundan aramıstı ve evdemısın dıye sormustu bende yok ev telefonunu aldım kucagıma bakkala gıdıyorum demiştm =D hayatımda karsılastıgım en saçma soruydu tahtını sallayamaz hiç bi soru =))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :) hikaye güzel.. suyu elini ayanı filan yıkamak için aldıgını düşünmüş olabilir emin olmak için sormuş:)

ben de bir gün kitapcıdaydım iki 3 tane kız geldi sırıtarak şakalaşarak laubalice pardon dedi

,

satıcıya

'okumalı kitap satın alıyor musunuz' satıcı kızarak gönderdi. Dedim ki okumalı kitap nedr? diye

sordum satıcıya.. sonra birlikte güldük.

0|1
    0|0
  • yakın geçmiş zamanda komşu tatlı bi çörek yapıyordu..yapma aşamasında sordum içine başka daha neler konulacak?cevabı niye sordun?hönkkk :S niye sorabilirim ki öğrenmek için tabii dedim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 6-7 yasındayken karsı bınamnızdakı balkonda duran bı kız vardı durup dururkuen bana dıl cıkardı bende cıkardım. el hareketı cektı bende açıp pipimi gostermıstım. sonra o gostermeye yeltendı ama annesınden azarı once o sonra ben yedık. soru yok bunda ama anı işte aklıma geldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...