Dünkü maçla ilgili bir şey soracağım neden bu kadar çok sevinildi?

Tamam ülke olarak puan aldık fakat Galatasaray taraftarı şampiyonlar liginde gruplardan çıktı schalke'yi eledi çeyrek finale çıktı çeyrek finalde Real madiridi yendi 3-2 arenada bu kadar sevinmedik sizin hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar diye boşuna demiyoruz

Güncellemeler:
Ben ne diyorum sizler ne diyorsunuz ben diyorum ki koskaca şampiyonlar liginde çeyrek finalde reali yendik bu kadar sevinmedik çeyrek final oynadık diyorum siz ne diyorsunuz
Gerçeklerle yüzleşmek hoşunuza gitmediyse ben napim

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Onların Gücü Uefa ya Yetiyor Anlamazlar Bizi Boşver :)

1|0
    1|0
    • hepsinde bir alınganlık bir tripler göreceksin yahu altı üstü bir üefada 16 arasına kaldılar biz şl liginde bir çok kez kaldık 16 arasına hatta 8 arasına kaldık bu kadar sevinmedik konuyu başka yerlere çektiler ezilmişlik budur başka ne olabilir.

• Schalke - Real Madrid - Juventus - Arsenal Bayrakları Açan Takımın Taraftarının Dediklerine Bak :)

• onlar sütten çıkmış ak kaşıklar hepsi

Erkekler Ne Diyor 27

• 1. Yaşanmışlık
    2. Bu yerlere fazla gelmeme
    3. Galatasaray ilk maçta 6 gol yediği için diğerinin önemi olmadı.
    4. Galatasaray Uefa ve Super Cup'ı aldı çeyrek finali başarı olarak görmüyoruz onun için.
    5. O zaman ki Galatasaray yönetici ve başkanının dışarıya antipatik gelmesi.

Bunlar sayılabilir. Ancak iki kupa aldı diye 'sizin hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar' sözünü söylemek takımın ve ülkemizin acizliğini gösterir. Bir kere şampiyon olup 15 yıl bunla övünmek bizden başka hiç bir ülkede olmaz. Önemli olan bu kupayı almayı devamlılık haline getirmek. 15 yıl önce almıştık ile işler yürümez. Şu anda da almak lazım. Bu zihniyet bize yeni kupalar getirmez. Aslında Galatasaray ve Galatasaraylıların bu zihniyetinden dolayı diğer klüplerin size yaklaşımı böyle. Çünkü 15 yıldır 'bizim Uefa kupamız var' diyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Ben de Galatasaraylıyım ama size katılmıyorum. Ülke futbolunun bu denli kötü durumda olduğu bir dönemde, gelen başarıya bu kadar sevinmek çok normal. Ve hakları da. Kaldı ki bende Beşiktaşlılar kadar sevindim. Üstüne bir de penaltılarla bitince heyecan katsayısı arttı tabi.

0|2
    0|0
  • Çıkabilecek en güclü rakibi eleyen beşiktaş neden sevinmesin ki?

0|1
    0|0
  • Siz Real Madridi elemediniz sadece kendi evinizde yendiniz. Beşiktaş da daha önce de Liverpool, Chelsea, Barcelona, Tottenham gibi takımları devirdi. Yenmek ile elemek farkli birsey. Tabi sizin sevinmemeniz normal maçtan önce Beşiktaş fark yese de dalga geçsek diye dua ediyordunuz. Şimdilik sadece turu gectik sırada lig var. Bir kac hafta içinde görcem şampiyon galatasaray yazanları, he daha doğrusu göremicem kötü günde yok oluyorlar.

0|2
    0|0
    • biz şl 16 takım arasına kalır seviniriz siz uefada 16 arasına kalır sevinirsiniz anlatmak istediğim tamda buydu herkeste bir celallendi

• Futbol anlayışımız farkli demek ki bana gore opare sahanin en iyilerindendi. Beşiktaşda üstün futbol oynadı. Bir çok futbol yorumcusu da benim gibi düşünüyor. Tabi farkli görüşlere de saygim var.

• aynen ben atak futbolu seviyorum, geri pasi hic sevmiyorum. UEFA kupasini aldiktan sonra defansa cekilen bir Galatasaray gormek uzucu, Arda takimdan ayrilmadan once ne zaman geri pas yapsa gol yerdik, Ayhan Akman futbol oynamayi once hep geri pas yapardi. dun opera geri pas yaptikca cildirdim, bazen Gokhan Tore de geri pas yapti ama yine ileri de gidiyodu adam, macta atak olmayinca sarmiyo :)

• Çirkef bir fanatik kadın kadar mide bulandırıcı başka bir şey daha yok..

0|1
    0|0
  • yani iyi ki bir UEFA kupasını aldınız, 15 sene oldu hala konuşuyorsunuz :) önemli olan başarıların devamıdır. siz kupayı aldığınızda emin ol Fenerbahçe'liler de Beşiktaş'lılar da ve diğer tüm Türkiye'deki takım taraftarları sevindi. ama işte bunu bir siz yapamıyorsunuz ;)

0|0
    0|0
  • mesela sen neden sevinemiyorsun? Beşiktaş'lı olmamı geç, bu maç elenseydik Ülke 12. sıradaki yerini korumayacak ve Şampiyon olan ŞL'ne direk Kupa'yı alanda direk avrupa kupasına katılamayacaktı. Ayrıca sen çeyrek finalde Arena'da 3-2 yendinde yarı finale mi çıktın? Neyse fanatik arkadaş. olaya mikro değil makro bak derim.

0|1
    0|0
    • ben ülke puanını kast etmiyorum kimse anlamıyor ben şl ligi ile uefa ligi arasındaki gücü ortaya koyuyorum herkes alınganlık yaptı trip atıyor

• Neyse olaya mikro bakmaya devam ediniz. Size de saygım var...

• bu sefer farklıydı ama eğer ki beşiktaş bu maçı kaybetseydi dünya sıralamasında TÜRKİYE bir basamak daha geri düşecekti ve Yunanistan bizi geçecekti dolayısıyla bu sezon lig şampiyonu şampiyonlar ligine eleme oynamadan giderken eleme oynayıp gidecekti ve avrupaya gidecek toplam takım sayısından bir takım daha eksilecekti bu tür maçlara neden beşiktaş fener galatasaray olarak bakılıyor anlamıyorum burada ligde neyse de ama takımlarımız avrupaya gidince bu zihniyet bu düşmanlık çok gereksiz sonuçta senin ülken puan kazanıyor orada ülkeni temsil ediyorlar

0|0
    0|0
    • ben sorumda dedimki ülke olarak puan aldık diye virgülle ayırdım zaten

• kardesim "besiktas elenseydi sampiyon olan eleme oynayacakti" sozuna karsilik soyledim ben onu, ben seni Besiktas'li sandim pardon :D

• yok kardeşim galatasaraylıyım :) :) sonuçta türkiyenin barcelonası :) :)

• Bizim ülkemizde ayrısı gayrısı genellikle yok İngiltere'de mesela öyle değil taraftarlar ülke içinde kendi özerkliğini kurmuş durumdalar biri yenilirse öteki sevinçten göbek atar ama bizim ülkemiz hem milliyetçi tavrıyla hemde başarıya açlığıyla böyle bir görüntü oluştururlar bende bu görüntüden gurur duyarım.

0|0
    0|0
  • tamam arkadaşım sen bu kafayla düşünmeye devam et. bugun galatasaray olsaydı ona da sevinirdik.
    ben fenerbahçeliyim.

0|0
    0|0
  • 8 golluk bir macin acisi vardi ufak ufak galibiyetlerle elemelerle bu aciyi unutmaya calisiyorlar :))

0|0
    0|0
  • Koyu bir Galatasaray taraftarı olarak çok sevindim. Avrupa da benim için Fenerbahçesi, Beşiktaşı, Trabzonu yoktur milli takım vardır.

0|1
    0|0
  • Sevinseydiniz kardeşim sevinme diyen mi vardı hem o galibiyet sizin tur atlamanıza yetmiyordu elendikten sonra sevinmek de neyin kafası diye sorarlar adama bir fenerli olarak söylüyorum bu maç efsanelere girer 8-0 ın rövanşı helal olsun takıma.

0|1
    0|0
  • senin kaybettiğin için sevinmedin. real i yendiniz ama deplasmanda fark yediğiniz için niye sevineceksiniz ki :).

0|0
    0|0
  • o real şimdi ki real miydi de konuşuyorsun derim ben de.
    ist. da 6-1 yenilince susuyorsunuz ama kazanınca laf ediyorsunuz. sevinenin sevincine karışmak hakkını kim veriyor sana.

0|0
    0|0
    • hem geçmişle yaşamak yerine ileriye baksanız,4 lük olmazdınız. bunların söylemiyorum yanımda gs li arkadaşlara ama sana diyorum, bu yazından sonra.

• Önce bir kendini savunmayi öğren cahil sen realle ceyrek fibalde karsilasmadin ki onu eleyesin koydular size gittiler iste

0|0
    0|0
    • zaten 3-2 yendiğimiz maç çeyrek final değildi değil mi schalkeyi elemediik sen önce öğrende gel

• çok sağol ya zaten o kupa ve daha fazlası bizde var başarılar size

• Var olunca bisey olmuyor suankk durumunuz ortda paralarini odiyemediginiz gerekcesoyle sporculariniz lisanslarini iptal ediyorlar kendi iciniz de bir birinizi yiyorsunuz 15 sene önce alinan bir basariyla övünüyorsunuz devamini getirseydiniz ya simdi bu halde olmazdiniz laf yapma kizim icraat yap buyum var suyum var demiyeceksin ne alabilirik diyeceksin ne alabilirsin anca ziraat oda bursa sise nah yedirir

• O başka bu başka bir Galatasaray lı olarak tebrik ediyorum Beşiktaş ı çok iyi oynadılar hakettiler Liverpool u elemek kolay iş değil

0|0
    0|0
  • Ne yapalım şimdi siz çeyrek finalde real madridi yenince liverpol u eleyip çeyrek finale çıkan beşiktaş sevinmeyecekmi. Sevinçlerde bir önceki başarıyımı baz alacağız?

0|0
    0|0
    • Çeyrek finale çıkamadık daha bir tür daha var :/

• Yahu ne şampiyon olması süper finalden bahsetmiyorum :) Kadıköyde sonrami beraberlikten bahsediyorum melo hoplayıp zıplıyodu :)))

• sende unutkanlık var...

• reali 3 2 yendik ama tur getirdimi bize getirmedi. Shalkeyle liberpoolu birmi ttutuyosun sen. Ayrica bizi bu ma c cok kucumsediler ve sonuc olarak elendiler biraz beyin Lazim sana.

0|0
    0|0
    • bu yazdıkların kendin şahsına aittir

• @_BomBom_ eger bir sey yaziyorsan, verilen karsiliklara da saygi duyman lazim, sonucta kucumsuyosun adamlari, ben de Galatasaray'liyim, ama Avrpua'da basarinin kucugu olmaz, Besiktas'i tebrik ederim. tabi ki bizim basarilarimizi yakalamalarini ve daha ileri gitmelerini de isterim. Dunya Turkiye'yi tanimali. kusura bakma kardesim, elestirilere acik olman lazim :)

• Penaltılar adrenalin demek sonucu saniyeler önce öğreniyorsunuz ama Schalke maçında son 10 dk zaten skor belliydi not real madrid edemediniz yendiniz

0|0
    0|0
  • Bende final maçı sandım ya hakkaten. Her anlamda aç ülke olmak böyle olsa gerek. 16 takımın arasında olmak kupayı almakla eşdeğer , bir kadınla seks yapmak dünyayı kurtarmakla eş değer. Heryerimiz aç

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeyle Berabere kalıp sevinçten havalara uçtuğunuzu unutmuş gibi konuşuyorsun.

0|0
    0|0
    • Berabere kaldığımız için değil Kadıköy de kupa kaldırdığımız için havalara uçtuk biz 😄😄

• biz şampiyonluğa sevindik nereye çekiyorlar işte bu kadar sığ düşünceye sahipsiniz

• Sadece bir kemik atmıştım, birazdan Melo' da gelir.

• Bu ask farkli demekki

0|0
    0|0
  • sanırım galatasarayın bu seneki durumunu göz ardı edip konuşuyorsun?

0|0
    0|0
  • Bu durum gs fb bjk olayı değil türkiye olayıı

0|0
    0|0
  • Boşverrr anlatsakta anlamazsın

0|0
    0|0
  • yürü beeee renktaşımmmm

0|0
    0|0
    • teşekkürler ulan adamlar topu dışarı atmış şansla tur atladılar şu sevinmeye bak

Kızlar Ne Diyor 7

• Balçova Yaşamspor'un gollerine sevineni gördü buralar ;) Bu sezon avrupada ülke puanı için hiçbir şey yapamayanlar da 8 diye haykıranlar da sizdiniz. Sevinç dozumuzdan size ne?

0|0
    0|0
    • biz daha iyisini yaptık şl liginde bu kadar sevinmedik diyorum herkes çok alındı nedense

• Cümle gelişine bak bence ;)

• bakıyorum ne gelişinde anlam var ne gidişinde anlam var yerinde olsam artık susarım battıkça batıyor cümlelerin lütfen ya tamam sen haklısın

• türkiyenin milli maçı olarak gördü herkes :)

0|0
    0|0
  • Arkadas başarı da mi pislenir ya, ben Beşiktaşlı degilim, gogsum kabardi gururdan, bu nasil, kafalar!

0|0
    0|0
    • uefada 16 arasına kalmak mı başarı o zaman ölelim daha iyi

• Uzun zamandan sonr evet!
      Ölebilirsin kadin sakincasi yok!

• gerçekleri yüze çarpınca herkeste bir saldırganlık başlıyor zayıf insanların yaptığı gibi yapılıyor sizler konu çok iyi anlamışsınız amacım da buydu zaten yüzleştirmek saldırganlık yapmak ise boş şeyler

• Cunku sizi kimse sevmiyo kanka kendi kendinize takiliyosunuz :(

0|0
    0|0
  • Beşiktaş halkın takımı diğerleri daha çok kendi halinde kümeleri var. Bak fenerbahçeli ben bile sevindim galibiyete.. Daha türk hissediyorsun bjk ile.

0|0
    0|0
  • Sevdamızdan dolayı

0|0
    0|0
  • Aynen birde penaltı golü yani. 120 dakikada atamamış bir takım var. Neyse Tebrikler yinede.

0|0
    0|1
    • adamlar dışarı vurmasa yine bir cacık olmazdı

• Sen maçı izledin mi 😄90 dk Beşiktaş 1-0 önde bitirdi maçı 😄😄maç penaltılara kaldı sonra

• @dark-Moonn izlemedim. Arkadaşım dedi penaltıdan attı Diye. Öyleyse kb

Yükleniyor...