Kaslı erkekler bakabilir mi?

Kaslı erkekler çalışmaları sonucu elde ettikleri vucutlarina nasıl bir anlam yüklüyor çok merak ediyorum. bir sanat eseri olarak yorumluyor olabilirler mi ve kas yaptıkça ne hissediyorlar. aynada kendini izleme gibi narsist durumlar vuku buluyor mu? Son olarak kaslı erkeklere yapılan eşcinsel yakıştırmalari sizi nasıl etkiliyor

(Biliyorum kaslı erkekler sporla yakından alakali olduğu için düzenli bir hayat yaşar. Uykusunu almaya da önem verir. Bu saatte anca 165e 80 kilo oranlarında göbekli ve haşin, kara yagiz delikannlilar takiliyodur sitede ama olsun bir şansımi deneyeyim dedim. )

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• zamanında az yapmadık heyy gidi günler hey :D

en başta sağlıklı ve dinamik olmak muhteşem bir haz, koşarken insanlara tur bindirmek, en ağır yükleri rahatlıkla taşıyabilmek, tişört giydiğinde o içini doldurabilme durumu hepsi erkeğe kendisini harika hissettirir..

sonra yolda karşıı cinsin çapkın bakışlarına ve hatta flörtlerine maruz kalmak ki bundan da pek az erkek rahatsız olur genelimizin hoşuna gider yalan yok, spor salonları (malesef) sadece bu sebeple antrenmana gelen tiplerle dolu.

ve düzenli hayat yaşama durumu. tam anlamıyla kendinizin komutanı oluyorsunuz, yemeniz içmeniz uykunuz her şey oto kontrolünüz altında oluyor ona göre şekillendiriyorsunuz hayatınızı.

NOT: şu bahsettiğin tiplerden değilim sağlıklı ve düzenli yapılan spor aylarca eserini muhafaza edebilir (düzenli beslenme ile) yorumladım diye tosunlardan sanılmıyayım :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Vücudumu seviyorum. Sanat eseri olarak yorumlamıyorum yalnız çalıştıkça hastalık durumuna gelmeye başlıyor. Sürekli kendini yetersiz görmeye ve zayıf hissetmeye başlayabiliyorsun. Mesela bana arkadaşlarım hayvan gibi olduğumu söylese de ben hala kendimi zayıf buluyorum. Ayrıca eşcinsellikle falan alakası da yok. Kaslı erkek testosteron'u en yüksek erkektir. Yani en Erkek :)

0|0
    0|0
  • Narsism hat safhaya çıkıyor, özgüven full çünkü sokaktakilerden farklısın, yaşantın farklı vücut estetiğin farklı disiplinin farklı her şeyinle bambaşka bir insan oluyorsun sosyal ilişkilerinden tut, aklına gelebilecek bir çok alanda bi' çok şeyi başarabileceğine inanıyorsun. özetle spor hayattır.

0|0
    0|0
  • 188 e 80 kglik az biraz kaslı biri sayılarak bir anlam yüklemiyorum hiç birşeye :) Narsistlik vücut geliştirmede en büyük hastalıktır. Ama ben ölçümler dışında geçip ayna karşısına orama burama bakmadım hiç :) eşcinsellik konusuda saçmalıktan ibaret.

0|0
    0|0
  • Ben gececiyum 100 kiloyum usta
    Ben eskiden çok zayıftım bu yüzden spora başladım. şu an oldukça iyiyim ama hala kendimi küçük görüyorum çünkü eskiden kalma aşağılık kompleksi var.
    Tamamen kendim için yapıyorum bu sporu

0|0
    0|0
  • en son aynaya ne zaman baktın? olmak istediğin insanın yansımasını gördun?
    ben bu yansımayı görmek istiyorum.
    sen uyurken ben çalışıyor, itiyor, çekiyor, terliyor, acı çekiyor ve kendı tapınağımı inşa edıyorum.
    diğer konuya gelırsekte öyle bır yakıstırma yok o insanlar giyinişleryle hal ve hareketlerıyle kendılerı bellı edıyor zaten.

0|0
    0|0
  • Her geçen gün geliştikçe Kaslarım daha mutlu oluyorum o gelişi görünce.
    E haliyle özgüvenim yükseliyor, e haliyle güçlü bir yapıda oluyorum. Ayda izleme değilde, idmandan sonra bakarım. Gerçi yıllık izne çıktım diye gitmiyorum bu Ara.

0|0
    0|0
  • Aynada kendimi izleme durumlarim yok. sisirecek bir egom da yok ama kaslanmaya baslarken kizlarin bir bahane ile omuzumu kollarımi sikmasi temas etmesi hosuma gidiyordu başlarda

0|0
    0|0
  • aşırı kasa karşıyım, tadında güzel, narsistlik biraz oluyo ama daha çok vays iyiymişin hacıı diyosun çok ötesini yaşamadım çok aşırı kaslanmadım çünkü

0|0
    0|0
  • Buyrun

0|0
    0|0
  • ikinci paragrafta benden bahsetmişsin ondan geldim. :)

0|0
    0|0
  • bu farkı anca kaslının kendi ve partneri hisseder. anlatmayla anlaşılmaz. çakı gibi sertlik dinamizmdir spor candır

0|0
    0|0
  • Biz bakmayalım mı yani? :P Biraz fazla alınganlaştım bir anda :d

0|0
    0|0
  • sen hayırdır yaa?

0|0
    0|0
  • Aynalar aynalar; ) ömrümüz karşılarında geçiyor

0|0
    0|0
  • Bilmiyoruz yorumluyolarmı?

0|0
    0|0
  • Kasli erkek kasli erkek. :)) cogu egoist oluuo cikiyo

0|0
    0|0
  • :) bu ağır oldu

0|0
    0|0
  • 182 92 kg haşin kara yagizlardanm

0|0
    0|0
  • var mı l*n ßende Acaßa xd

0|0
    0|1
  • göbekli ve haşin, kara yagiz delikannlilardanım.

0|0
    0|2
  • Çok yanlış buluyorum öyle olnalar vardır belki ama ben değilim en azından bunu biliyorum

0|0
    0|0
  • özgüven patlaması yaşıyoruz, dünyanın en güçlüsü , en yakışıklısı , genç kızların sevgilisi , süpermanın yandan yemişi

0|0
    0|2
  • sen ferrarin olsa üstünü örter misin. s. s

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaslı erkek var dediler geldik huloooooğğğ 😍

2|0
    0|2
Yükleniyor...