Beşiktaş'ın kaleci antrenörü Jose Sambade'nin Cenk üzerindeki etkileri sizce olumlu mu?

İlginç antrenman şekilleriyle gelen Sambade'nin Beşiktaş kalecileri özellikle Cenk üzerinde etkileri gözle görülür düzeyde mi?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Tur geçmeye bağlı tipik skor taraftarı sorusu , tur geçince hatalar görülmez , iyi gün taraftarı , rakip kaleciden toplamda sadece bir gol az yedi , o da kurtarış olmadı , penaltıyı kullanan kaçırdı. Yok bir gelişme filan aynı isim aynı performans , Egeli olarak Denizli'den beri takip ederim yok ilerleme , arada iyi sonra atılan her top gol.

1|0
    0|0
  • Sorunu cevaplayacak kadar ilgili değilim ama Beşiktaş bu sene şampiyon olamazsa en büyük etken kaleci problemi olacaktır..

Mevcut kaleciler ekstra birşeyler yapmıyor...

Eee sürekli hücum hattı her maç standardın fazlasını koyamayacağına göre veya aksi durumlarda kaleci faktörü çok önemlidir...

Bu akşam içinse gayet mutlu oldum Beşiktaş sonuna kadar hak etti helal olsun..

Zevk verdi.. Gurur verdi Türkiye futbolunun içinde bulunduğu şu dönemde.

1|0
    0|0
    • Tolga çabuk sakatlanan bir kaleci mental olarakta iyi durumda değil. Cenk oynamadığı için güveni yok kendine. Sambade'nin etkisi gördüm ben Cenkte takipciligi daha iyi durumda artık.

Teşekkür ederim Beşiktaş'ımla ilgili iyi görüşlerinizi için. Taraftarların bu kadar antipatik olduğu zamanlarda iyi geldi

• :) içselleştirmişsin.

• Öyle gözüküyor :)

• Kesinlikle. Sene başında transferine en çok sevindiğim adamdı Sambade. Daha doğrusu Bilic'le birlikte gelmişti, 2. senesi. Sambade beni çalıştırsa, ben bile iyi kaleci olurdum herhalde. Büyük şans Cenk ve Tolga için.

1|0
    0|0
  • kalecilerin arada sırada iyi günleri olur cenkte iyi günlerinden birini yaşadı bugün. eğer gelişmiş olsaydı en azından bir tane penaltı kurtarırdı atılan penaltılar kaliteli değildi zeki ve iyi bir kalecinin çıkarabileceği türden penaltılar atıldı iki takım adınada.

2|0
    0|0
  • olumlu

1|0
    0|0
  • Cenk Gönen, bu sene oynadığı maçlarda çok iyi performans sergiliyor. Özellikle Liverpool maçında ilk yarı kurtardığı pozisyonlar Beşiktaşa turu getirdi.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle cenk yeniden doğdu resmen..

1|0
    0|0
  • Pek fazla etkisini göremedim cenk zaten bunları yapabilecek konumdaydı yetenek vardı ama tek farkettiğim şey degaj vuruşlarını düzeltmiş önceden taca doğru atardı sanırım bunu rüştüden öğrenmişti..

1|0
    0|0
    • Refleksler hep iyiydi. Ama top takibi daha iyi olmuş bence. Uzun toplarda ayağa serviste sıkıntısı var hala daha iyi olduğu gerçek

• Açıkçası ben her degajını taca atmasına kıl oluyordum. Bugün fena değildi kesinlikle tolgadan aşağı değil

• Katılıyorum. Motivasyonunun çabuk düşmesi dışında kötü degil

• Bence cenk penaltılarda çok kötü. Top dışarı çıkmasa bjk nin işi zordu iyiki dışarı vurdu

1|0
    0|0
    • İlk penaltıda doğru yatıp tutamayınca düştü cenk. Bende penaltılarda tur gider giyen düşünüyordum

• Şimdi cenkin gelişimine mi şaşırsam bir Kızın futbolda bu kadar ilgili olduğuna mı bilemedim ama penaltılarda iyi değil çalışması Lazım biraz daha

1|0
    0|0
    • Futbolla değil Beşiktaş ile ilgiliyim teşekkür ederim.:)
      Penaltılar konusunda hemfikiriz. İlk doğru köşeye yatıp parmaklarını sıyıran penaltı sonrasında motivasyonu düştü.

• Hangi grup belli şaşkınlık hala yok

• Hangi grup sence ve NTV spor spikeri müthiş bişey söyledi Liverpool un en büyük düşmanı Everton bile yapmaz bunu HAKLI adam bunu yapanlar Şerefsiz Fenerbahçe taraftarıysa bile şerefsizdir hepsi

• Arayim Sorayim bir Cenki xd

1|0
    0|0
  • Cenkin refleksleri zaten iyiydi ama cok olgunluk katmıs oyununa

1|0
    0|0
  • Evet Cenk bir zamanlar tripten tribe giriyordu gol yeyince, gelişme var.

1|0
    0|0
  • eveet :D

1|0
    0|0
  • 😱 harikasın

0|0
    0|0
  • maşallah amma ilgiyiz

0|0
    0|0
  • Dogru mu samet

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Etkili olmus gibi

1|0
    0|0
  • Bir arpa boyu kadar yol katetmesi onu başarılı yapmaz. Bugun iyi bir kurtarış yaptı sadece.

Bence hala bir McGregor iki..

1|0
    0|0
  • Cenk dünkü penaltılarda çok kötüydü ne atladı ne sıçradı beğenmedim tolga daha iyi kaleci cenkten

0|0
    0|0
    • Cenk penaltılar iyi mi sorusu mu sormuşum ben?

• Soru Sambadeden sonra Cenk'in değişimi. Cevap bilmiyorum xperimi alıp gideyim :) al da git madem :)

• hiç şaşırmadım bunu yazdığına insan sevmediği insanı her görüğü yerde aşağı çekmeye çalışırmış aynen bunu yapıyorsun ama ben rahatsız olmuyorum eğleniyorum...

Yükleniyor...