Görücü usulüyle tanıştığım kişi ertesi gün vazgeçtiğini söylüyor, neden olabilir sizce?

dün görücü usulü biriyle tanıştım adam beğenmiş olacakki numaramı aldı ailesinede beğendim demiş haber geldi aynı gün ertesi gün ise vazgeçtiğini söylüyor sizce neden olabilir

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilisini hatırlamıştır belkide

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Karanikda oldugumuz icin bilemeyiz sadece yorumlariz kurariz kafamizda.

Ama böyle olmasi Senin icin daga iyi olmus ileride biraksaydi Seni daga kötü olurdu dimi

0|0
    0|0
  • seni birine anlatmıştır, o örümcek kafalı dinleyende ileri geri yorum yapmıştır ya da hakkında olmadık bir dedikodu ile senden soğutmuştur.

0|0
    0|0
  • Seni beğenmiştir ama

ailesi ile bir kritik yapıp

onların etkisi ile fikrini değiştirmiştir.

Bu tip insanları düşünmeye bile değmez.

inşallah karşına hayırlı biri çıkar.

0|0
    0|0
  • Bunu senın bılmen lazım değilmiya belkı sızın hakınızda bırsey duymustur..veya düğün parası çıkmamısta olabılır

0|0
    0|0
  • olumsuz istihbaratla birisi aklını çelmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Sen de beğenmiş miydin?

0|0
    0|0
  • Görücü usulü iste görmediği zaman değişkenlik gösterebilio :)) Çevrenden kötü seyler duymus olabilir

0|0
    0|0
  • ailesi yada kendisi vazgecmiştir canım

0|0
    0|0
  • Senden daha iyisini de beğenmiş.

0|0
    0|0
  • Bu konuyu kafana takma ama görücü usulü hala kaldı mı şaşırdım başka birini tercih etmiş olabilir

0|0
    0|0
  • görücü üsulu ile evlenilmez!

0|0
    0|0
  • sen de beğenmişsin anlaşılan ki bu kadar takmışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nedeni çok önemli değil vazgeçmişse geçömiştir sorgulamaya bile gerek yok.. vardır kafasında bi düşüncesi bu herşey olabilr kimse bilemezki..

0|0
    0|0
  • düşünme bunu boşver:)

0|0
    0|0
  • beğenmemiş demekki...evlen bakalım gör mutsuzluk neymiş..siz akıllanmazsınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...