Gereksiz yere yorum yapılıyor, bundan rahatsız olanınız yok mu?

Merhabalar Arkadaşlar..

Bi kaç arkadaşlar var Gereksiz Gereksiz konulara yorumlarını ekliyor.. bundan rahatsız olanınız yokmu? bence vardır

bazı insanlar yardım istiyo yada işine yarıyacak yorum istiyo nedense bazı insanlarımız bunu dalgaya vuruyor yada bilip bilmeden bişeyler ekliyor kendinden.. boşu boşuna ne onun işine yarıyor nede soruyu soranın işine yarıyor..

siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
evet yeniyim..

puan almak icin öyle yapiliyorsa ne diyimki ben daha

ama soruyu soranlara ayip oluyor bence ozamanda onun bi mantigi kalmiyor

insanlar ona fikrini söylemek icin degil puanini yükseltmek icin cevabini veriyor

tabiki burda herkez yorumu öyle yapiyor degil, bi kac kisi yapiyor..

tek tuafima gittigi icin bu konuya degindim

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• sorular da gereksiz zaten bir cogu, aynen bunun gibi.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bence öyle kişileri görmezden gelmek gerek. Zaten bu siteye üye olup o tarz davranışlarda bulunuyorsa aklı eriyor demektir. Aklı eren aklını kullanmalı derim, bu saatten sonra akıl dersi veremeyiz hadi verdik diyelim verim almaz... Verilen emek boşa gider. En doğrusu öylelerini görmezden gelmek ciddi olarak cevap verenlerin önerilerine kulak vermek...

0|1
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun. Yorumu yapanın işine yarıyor, zira puan alıyor. O tarz cevapların çoğunun amacı da budur zaten. Her cevap 1 puan:)

0|0
    0|0
  • gereksiz sorulara gereksiz yorum yaparım

0|0
    0|0
  • Sana katiliyorum. Mesela kiz cok telasli acaba hamile miyim falan filan diye soru soruyor. Ordan bi dingil kiz oyle olmasa bile tabi lan hayatin bitti senin falan deyip kizi depresyona sokuyor. Bu site inandiriciligini yitirmeye basladi.

0|0
    0|0
  • takılma bu kadar boşver.

0|0
    0|0
  • Bir arkadasım dedi ki; KS yi bu kadar ciddiye alma ya.

Felsefemiz budur.

1|0
    0|1
  • yazmak bedava okumak bedava zaman geçiriyoruz işte

0|0
    0|0
  • takma bu kadar

0|0
    0|0
  • oluyor..daha yenisin alışırsın..

0|0
    0|0
  • sen şu sorduğ*un sorunun çok gerekli olduğunu mu düşünüyosun?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• haklısın

insan bu dötünü koklayıp alamıyosun

0|0
    0|0
  • ben senin gibi düşünüyordum buraya ilk katıldığım zaman, şimdi bu 3. hesabım buradaki. zamanla sende alışırsın.

0|0
    0|0
  • bence verilen cevapların istediğini silmek için bir buton olmalı

0|0
    0|0
  • Haklısın. Amaç exper kazanmak ya da komiklik yapıp prim sağlamak. Yardım etmek mi ? kimin umrunda !

0|0
    1|0
  • O arkadası herhalde bırtek sen cıddıye alıyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...