Tertemiz bir erkek iyi midir yoksa şüphe mi duyarsınız?

Diyelimki yaşınız oldu 22. Artık birileriyle ciddi düşünmek istiyorsunuz. Karşınıza hoşlanabileceğiniz bir tipte erkek çıktı. Tanıştınız , görüştünüz. Söylediki daha önce fazla sevgilisi olmamış. Çok şey yaşamamış. Kendisini evleneceği kıza saklamış. Bu erkek hakkında iyi mi düşünürsünüz kötü mü düşünürsünüz?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• önceden evlilik yaşı 15'miş sonra 18 olmuş daha sonra 21

ama şimdi 30a bile dayanıyor evlilik ve ciddi kararlar için 22 çok erken bence gençliğini yaşa sonra evıne baglı bir erkek olursun..

ben ilklerimi tek bi erkekte yaşadım onunda öyle olmasını isterim ki anlaşalım..

yani kafasında ona şöyle davranırsam böyle yapar gibi bi düşünce olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kötü düşünülecek bişey yok.Ama ciddi düşünmek için önce kadınları tanımalısın,ne istediklerini bilmelisin,hangi durumda nasıl davranır öğrenmelisin...Bunun yolu da birileriyle görüşmekten geçer...

0|1
    0|0
  • Benim temizlik kavramım bambaşka. Her türlü pislik var ancak, kendini evleneceği kıza saklamış. Hiçde temiz gelmez bana. Gerçekten hislerine göre davranmış ve ruhuyla beyni paralel gitmişse, kalbi tüm bunları desteklemişse evet mücadeleye değer bu insan.

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum eğer erkeği evleneceğim kadar hoş bulmuşsam sevinebilirim aslında ama bu daha iyidir.Düşünsene şimdi bi erkek geçmişinde bi sürü kız olmuş ama seni görünce bu alışkanlıklarını bırakıp sana sadece değer vermeye başlamış.Bu da hoş yani. Aslında burdan şunu anlıyabiliriz:Erkeğin geçmişi çok da önemli diil önemli olan kızı tanıdıktan sonra ki yaptıkları,kıza verdiği değeridir.

0|0
    0|0
  • açıkcası eğer o yaşda biriyle evlenecek olsam geçmişde ne yapdı ne yapmadı diye sormam...sormak aklıma gelmez..sanırım günümüzde moda bu...geçmişde biri oldumu diye sormak..evlenirken sormamışdım..iyide bananeydi..kimlerle ne halt yediği...bunun neyini öğrenmek istiyor kızlar anlamıyorum...

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem. doğruda söylüyor olabilir, yalanda olabilir.. geçmişi kurcalamamak, üstüne gitmemekte fayda var.

0|0
    0|0
  • Kötü düşünmek için bir sebep yok. Senin tercihin bu. Saygı duymayan kendi istediği kıvamda eleman bulsun.

Evleneceksen eğer bundan önce ''Evin var mı'' diye sorarlar zaten.

0|0
    0|0
  • daha çok gençsin

0|0
    0|0
  • şu tipik erkek zihniyetinden sıyrılıp da saf kalmış adam hakkında ne diye kötü düşüneyim arkadaş?

0|0
    0|0
  • ya evlendikten sonra başka arayışlara çıkarsa gözü doymuş olsun isterim

1|0
    0|0
  • yaşım 22 iken çok ciddi düşüncelerim yoktu sanki ilişkilere dair.

0|0
    0|1
  • İyi düşünürüm ama bu devirde istisna böyle erkek. Zamanla zaten anlaşılır ne kadar temiz olduğu..

0|0
    0|0
  • Ben ayrılırdım şahsen ,bir ilişkinin nasıl yasandiğini daha onceden hissetmiş olmasını isterimm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir insanın temizliğini cinsel ilişkiye girip girmemei ile ya da geçmişteki sevgilileriyle ölçen biri temiz değildir asıl. Böyle şeylere fazla takılmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Bekaret ve bakirlik tercih meselesidir ve bu konuda kimin ne seçtiği kimseyi ilgilendirmez. Beğenmeyen başkasını bulsun.

0|0
    0|0
  • saçma sapan bi fiikir. ben aşkı arıor sevgiyi arıorsam. denemeden nasıl bilcem karşıdakinin aradıgım kişi oldugunu. deneyip yanıldıysam. arayıp durduysam ve sonunda o kızı buldaysam sucmu bu. eve kapanıp nasıl aradıgım askı bulayım. kız değilsinki erkeksin sen. aksam babama söliyim istemeye gelsinler beni denmezki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...