Hayatınızdaki en ilginç, unutamayacağınız bir tanışma nedir?

bazen hayatımızda unutamadığımız ya da unutmak istemediğimiz bazı anlar vardır. gerek biriyle tanışmak, gerekse yaşanılan bir an, mutlulukla dolu ya da hüzün dolu an. sizlerin hayatında böyle unutamayacağınız ya da en ilginç olarak nitelendirebileceğiniz bir an var mı?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• lise 1'deyken bankta oturan bi amcaya saati sordum söyledi...işte sen okuyomusun filan dedi başladım anlatmaya.. okuyorum ama okulu hiç begenmedim tuvalatleri kötü aynaları kırık temiz değil başladım okulu kötülemeye... adamda hiç ses çıkarmıyo dinliyo öle... ertesi gün okula gittim baktımm ummalı bi çalışma okulda:D heryer tertemiz tadilat filan. sonra ögrendim ki o adam milli eğitim müdürüymüş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şu anki sevgilinmle tanışmam çok güzel oldu...aylarca biirbirimize uzakdan bakdık...ve bir gün beni eve kadar takip etti..aynı mahelledeyiz...ben utandım eve girdim...ertesi gün yanıma geldi sabah..benle tanışmak istediğini çok hoşlandığını söyledi..cep telefonumu yazdım verdim..o gün bugündür sevgiliyz..

0|0
    0|0
  • bir gün her zaman ki gibi dalgın dalgın yürürken araba beni tam ezecekken biri beni kolumdan tutup çekti sonra da başladı azarlamaya öleceksin başıma iş açacaksın böyle dalgın dalgın yürünür mü henüz daha beni tanımadın bile v.s sonra ssk var mı sende dedi telefon numaramı vermedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...