Haksız olan taraf hep kendini haklı görüp tartışmaya giriyorsa bir de sizin onla konuşmayacağınızı bildiği halde...

Sevgilinize kızdığınızda onunla kaç gün konuşmazsınız oda sizi umursamıyor tartışmaya giriyorsa ve süreklide bu şekilde oluyorsa hatasını anlamyorsa ne yapmak gerekir

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• kime göre ve neye göre haksız? onu dinlediğimiz zaman da eminim ki o da senin için haksız diyecek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak önemli olan kimin hatalı olduğu ikinizde kendinizi haklı buluyorsunuz o yüzden sorunları bize anlatabilirsin bizde sana gerçekten kimin hatalı olduğunu söyleriz

0|0
    0|0
  • hem suçlu hem güçlü demekki

0|0
    0|0
  • kıyamam ki konuşurum öyle olsa.hayırdır durum ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• her iki tarafında empati kurup,haklı olduğunu düşünerek inat etmemesi gerekir...Böyle gitmez,bi süre görüşmeyin,belki değer kıymet bilir...Ben gelemem böyle işlere,kesin bitirirdim.

0|0
    0|0
  • Kizsamda konusurdum..kus kalamam ben..daima komusmaktan yana idim..o kizginlii bana bile olmadan baskalarina kizardi kuserdi..benim hicbi sucum olmadan benden uzaklasirdi..1 hafta 2 hafta..ararsin cvb yok..cok ararsin engeller..sonra kendine gelince senle alakasi yok seni cok seviyorum derdi..

0|0
    0|0
  • ben katlanamam öyle sevgiliye ... hem haksız hem suçlu bi de konuşup duruyomuş... yol ver gitsin :DDD

0|0
    0|0
  • Terk etmek gerekir

0|0
    0|0
  • böyle sıkıntılı ilişkileri bitiriyorum ben

0|0
    0|0
  • Kafasına vururum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...