Sizin Avrupa da desteklediğiniz takımınız var mı?

Ben Liverpool ve Barcelona hayranıyım yastayım bir geçmiş olsun dersiniz artık :( sizin var mı?

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Ben de senin gibi Galatasaray taraftarıyim ispanya da Barcelona ingiltere de Liverpool almanya da Bayern Münih taraftarıyim ama ne olursa olsun avrupa kupalarında Türk takımını tutarım. Chelsea ya da Shalke akışını boynuma takmam malum takım taraftarlari gibi...

1|0
    0|0
    • Onlar öyle taktıkları icin o malum takimlari desteklemiyorum ya. Yalakaliklarina gerek yok.

• Yine de 3-5 gereksiz yüzünden Türk takımına sırt çevirmek olmaz ben destekliyorum avrupa da

• Normalde takım tutmam , maç izlemeyi de sevmem ama bu maçta İngilizlere karşı sonuna kadar Beşiktaşımızın arkasındaydım , armasının üzerinde Ay Yıldız taşıyor sonuçta , rezil ettik ingilizleri , penaltı öyle değil , böyle atılır :)

0|2
    1|0
  • Nasıl koyduk ama :D Maçın tek golünü Beşiktaş son 15 dk içersinde atar diye tahmin etmiştim 73. dkda attı çok üzüldüm :(

0|0
    1|0
  • Sadece Galatasaray !!!

2|0
    0|2
  • Goodbye :) ayrıca hic yakıştırmadım senim gibi bir kıza Avrupa'da takım tutmam sonuna kadar Türk takımlarını desteklerim Bu Galatasaray içinde öyle fenerbahçe içinde Trabzonspor içinde. Onu birak çoğu Galatasaraylilarin adını da lekeliyorsun maçı Galatasarayli bir arkadaşım ile izledim benimle aynı şekilde sevindi.

0|1
    1|0
    • bnde fenerbahcelıyım sonuna kadar destekledım bjk yı dembabanın kacırdıgı direkge carpan topa bn de uzuldum

• Bunun Besiktasi Feneri Galatasi yok abi Benim ülkemi orada milyarlara karşı temsil ediyor. Elbette Kendi milletimin takimini destekleyecegim eyvallah abi sagol :) böyle aramızda kavga kin oldukça bu ülkeden bir cacık olmaz.

• :) Sen kendini biliyorsan sıkıntı olmaz bir insan kendi olmasını bilecek o yapmis diye de tum taraftarlarini bana savumamassin elbette bjk de de gs de de fb de de var böyle kinci futbolu iki düşman gibi gösteren kişiler ama onlari hic sallamam bile sonuna kadar da Türk takimlarini desteklerim nerede olursa olsun. Bu akşam da gördüler Türk takimlarinin neler yapacaklarini gecen senelerde bunlari gs de fb de gösterdi hepsiyle gurur duyuyorum.

• iHala Madrid !

1|0
    0|0
  • Nereye gidersek gidelim heryerde GALATASARAY

2|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak bugun beşiktaşı destekledim gurur duydum...

1|2
    0|0
  • Futbol sevmem ama basketbol olarak Lakers :)

1|0
    0|0
  • Barcelona.

1|0
    0|0
  • avrupada takım tutmam sadece galatasaray atrıca senin yaptığın ayıp elin kabuklularına neden üzülüyorsun

0|0
    1|1
    • Üzülürüm hayranı olduğum bir takım sonuçta.

• beni eksileyen ler içimizdeki irlandalılar sanırım sana gelince soru sahibi neden türk takımı kazanınca üzlüyormuşsun onlar livirpul kaybetti diye sevinmiyorlar hangi takımı tutarlarsa tutsunlar

• Partizan.

1|0
    0|0
  • Barcelona

1|0
    0|0
  • A. madrid

1|0
    0|0
  • barcelona ve man. united

1|0
    0|0
  • Manchester City, Atletico Madrid 😃

1|0
    0|0
  • Madrid

1|0
    0|0
  • Real Madrid

1|0
    0|0
  • Real Madrid ve Borussia Dortmund

1|0
    0|0
  • Liverpool hastasıyım üzüldüm ama bir türk olarak gururlandımda

1|0
    0|1
  • Galatasaray`dan başaka takım desteklemem.

1|0
    0|0
  • dortmund arsenal ve anderleci tutuyorum bende :D beşiktaşk

1|0
    0|0
  • Yeni Malatyaspor
    avrupaya açılan yeni kapımız.

1|0
    0|0
  • BvB 09

1|0
    0|0
  • cimboma koydugu için madrid ama normalde dortmund :)

1|0
    1|1
  • geçmiş olsun çok acıyor mu

0|1
    0|0
  • gs ye karşı tüm takımları

0|0
    2|0
  • Galatasarayliyim amma uefa da tabikide bessiktas diyorum sanda gecmis olsun cici kiz ;) liverpool istanbuda gordu cehennemi taraftarlari felç geciriyodu sende bise yok insallah :)

0|0
    0|0
  • monchengladbach

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Orda da Beşiktaş :)

1|0
    0|0
  • İngiltere'de Manchester City
    İspanya'da Real Madrid

1|0