Beşiktaş'ın Liverpool Zaferi?

Liverpool'u hiç bu kadar mahkum, eli ayağı titrerken görmemiştim. Ne olur ne olmaz diye 30 metreden topu kornere diktiklerinde anladım turun bizim olduğunu. Maça korkarak çıkmışlardı zaten ve bu da onları bitiren şey oldu. Keşke bu özgüveni her maçta gösterebilsek ama bence taraftarın da itici gücü oldu maçın içinde kalmaları etkiledi. Sizin maç hakkındaki görüşlerinizi ve bir sonraki turdaki rakip tahminlerinizi alayım?

Güncellemeler:
Muhtemel Rakipler:

Dinamo Moskova (Rusya)
Zenit St. Petersburg (Rusya)
Dinamo Kiev (Ukrayna)
Dnipro (Ukrayna)
Inter (İtalya)
Fiorentina (İtalya)
Napoli (İtalya)
Torino (İtalya)
Roma (İtalya)
Ajax (Hollanda)
Villarreal (İspanya)
Sevilla (İspanya)
Everton (İngiltere)
Club Brugge (Belçika)
Wolfsburg (Almanya)
Club Brugge geldi hadi yine iyiyiz.

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım. Helal olsun Beşiktaşımıza, bileğinin hakkıyla eledi Liverpool'u.
    Her iki maçtada Beşiktaş rakipten çok daha üstün oynadı ve net pozisyonlara girdi. Serdar Kurtuluş'u çok beğendim bugün, olaganüstü iyi oynadı
    Bu maçta rakibe hiç pozisyon dahi vermedi.
    Yürekten tebrik ediyorum Beşiktaş'ı.
    İnşallah finale kadar giderler ve inşallah kupayıda alırlar

1|1
    0|0
    • Çok teşekkür ediyorum, en objektif ve düzgün analiz senden geldi. Serdar beni de çok şaşırttı bugün ama özellikle Opare'yi kimse izleme fırsatı bulamadığı için bugün herkesin hayranlığını kazanan en çok oydu. Tolgay da maçı ipten aldı adeta bir çilingir eksikti sahada ve girdi aldı maçı.

• Olcay hakkinda söylediklerin tamamen ´gereksiz. bence siz takinti yapmissiniz. ama düzelecektir.

• Gereksiz falan değil. Futboldan anlayan herkes, Olcay'ın göz zevki bozduğunu bilir. Tamam katkısına lafım yok belki de takımın en çok skora etki eden oyuncularının başında geliyor ama tekniği bu kadar düşük ve topla bu kadar yavaş kanat oyuncusu modern futbolda kalmadı. Oyun zekası olmasa şu an PTT 1. Ligde zor oynardı.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Everton gelirmiş. :)

Sen şom ağızlısındır Dnipro, Brugge filan gelir desene bir :D

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı değilim , çok sevindim ama :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben kondisyon açısından bu kadar başa baş gideceğimizi hatta üstün olucagımızı tahmin etmiyodum, bu çok şaşırttı darısı diğer turlara

0|1
    0|0
    • Ben oyun olarak üstün olacağımızı biliyordum ama skora yansımayacağını düşünüyordum, neyse ki yanıldım.

• Besiktasi tebrik ediyorumm

0|1
    0|0
  • 2 maçtada tek pozisyonları yok öyle %100

0|1
    0|0
  • Bjk çok iyi baskı yaptı takım ve taraftar olarak. Ama kupa yolu burada sona erer bence

0|1
    1|0
    • Saygı duyarım, kupanın en iyi futbol oynayan takımı olduğumuzu düşünüyorum ve en ciddi favorilerden birini saf dışı bıraktık. Temkinli şekilde ve bu konsantrasyonla oynamaya devam edersek karşımıza mutlak favori olarak çıkacak takım yok şu an kupada.

Yükleniyor...