Tur Beşiktaş'ımın...8-0 diyenler şimdi neredesiniz bakalım?

KARAKARTALIM bu gece adeta bir tarih yazdı ve penaltılarla Liverpool'ü eleyerek turu geçmesini bildi... Evett siz Sekiztaş diyenler... 8 yiyeceksiniz diye dalga geçenler... ŞİMDİ NEREDESİNİZ BAKALIM?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım, helal olsun Beşiktaşımıza, bileğinin hakkıyla eledi Liverpool u.
    Her iki maçtada Beşiktaş rakipten çok daha üstün oynadı ve net pozisyonlara girdi.
    Bu maçta rakibe hiç pozisyon dahi vermedi.
    Yürekten tebrik ediyorum Beşiktaş'ı.
    İnşallah finale kadar giderler ve inşallah kupayıda alırlar

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Maçı izleyen farklı takımdan insanlar bile Beşiktaşlılara sarılıp gurur duyup tebrik ediyor! Öyle bir gurur kaynağı! Çekemeyenlerde hala geçmişi kurcalıyor! Helal olsun...

0|1
    0|1
  • 8 tane yiyeceksiniz diyenlere kapak olsun

0|1
    0|0
  • Askk iste yaaa superdiler. Kesin bizimdi zaten 😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 8 filan bırakalım bence artık intikam alındımı alındı GS li olarak çok sevindim tebrikler Beşiktaş :)

0|1
    0|0
  • Köşelerine çekilip ağlayan kedilere bulaşma yazık

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlılara ve bu galibiyete sevinen tüm herkese selam olsun takımları ne olursa olsun fark etmez :) 8-0 diye dalga geçenlere de Liverpool'a da gereken cevabı verdik, bizimle dalga geçenler 2004-2005 sezonunda FB'nin Şampiyonlar Ligi'nde 0 puan almalarına baksınlar. Son olarak da Liverpool'a şunu söylemek istiyorum :D
    https://www.youtube.com/watch?v=QNdKyrw6WtA

0|1
    0|0
  • En son bu heyacanı Sevilla maçında yaşamıştım Penaltılarla tur Geçmek çok zor ama bir o kadar da keyifli :)))

0|1
    0|0
  • Beşiktaş seninle ölmeye gideceğiz...

0|0
    0|0
  • Onlar kına yaksın tur bizim

0|0
    0|3
  • herkesin kötü dönemleri olur. GURUR LAN!

0|0
    0|0
  • Besiktasli degilim ama bu mac farkli sonucta hepimizi temsil ediyor besiktasi tebrik etmek gerekir

0|0
    0|0
  • Necabuk unuttunuz 8 tane yedıgınızı

0|0
    2|3
  • Aferin la ilk defa güzel bir başarı getirdiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...