Geçen yıl aldatıldınız? Doğru mu?

evet geçen yıl seğilinizin bir başkasıyla görüştüğünü öğrendiniz. Bu durumu yüzüne vurunca önce bir süre ayrılık yaşadınız sonra bir sürü mantıklı açıklamayla sizi aldatmadığına ve görüşmediğine sizi ikna etti. Sizin bir yıldan uzun süreli bir ilişkiniz var ve bu ilişkide çok emeğiniz var. Hayatınızın seyrini bu ilişkiye göre oluşturdunuz yada bunun için çabaladınız.

Aradan bir yıl geçti ve sevgiliinizin aynı kişiyle bir yıldır görüştüğünü öğrendiniz. Fakat sevgiliniz bunu inkar etti.

Romantik aşık misali sizinle konuşup deli gibi sevgi cümleleriyle sizi süsleyen sevgiliniz doğru mu söylüyor yoksa yalan mı ?

Bu durumda ne düşünür ve ne yapardınız ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• benim de kız arkadaşım göz göre göre başkasıyla konuşuyordu. laf dinlemiyordu. ben de başkasını buldum. o da diğer erkeği bıraktı. bu iş böyle :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ilişki bir kez yaşanız ve biter bittikten sonra 2 3 423453454565781234 gibi şanslara ihtiyaç yoktur zaten sağlıklı ve doğru kişi olmadığı için bitmiştir gerisi boş

0|0
    0|0
  • Yakın bir arkadaşına söyle sevgili gibi davranın. O da aldatıldığını görsün. Yakalanmış gibi yap. O inanmayacak tabi ben seni aldatıyordum zaten salak sen beni aldatmadan der ve iş biter.

0|0
    0|0
  • 1 yıldır görüşürken sen armut mu topluyodun. afedersin ama 1 yıl yani. elbet anlaşılır

0|0
    0|0
  • ok by

0|0
    0|0
  • 1. defadan sonrası olmamalı biter orada

0|0
    0|0
  • DERHAL SON NOKTAYI KOYARDIM...

0|0
    0|0
  • girl was here?

0|0
    0|0
  • ateş olmayan yerden duman cıkmaz şuuuuuuuuuuuuut ve gol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bunu nasıl ve nerden öğrendim elimde yeterli kanıt varmı ona bakarım eğer haklıysam geçtim romantik lafları ağzıyla kuş tutsa bitmiştir o iş.

üstelik kimseye ikinci şans verilmez

0|0
    0|0
  • ya bırak bunlarıı. Adam ayakta uyutmuş seni kabul et. Seviyormuşsun ki tekrar ilşki devam etmiş. Eğer bir kez miğden bulandıysa devam etmiyeceksin. Devam ediyorsanda kafanda soru işareti olmayacak. Erkeke aldatıyorsa seni yağlar ballar. Gerçekten aşık olan adamın eli ayağı birbirine dolaşır öyle sevgi nidaları yapmacık olunca daha kolay söyleniyor.

0|0
    0|0
  • eger 1 yıl önce ona bi şans verdiysen ve o bunu suistimal ettiyse ne kdr seversen sev onsuz yasayamazsın diye bişey yok üzgünüm.yolla gıtsın.ama önce emin ol derim

0|0
    0|0
  • Sen görüştüğünü nerden biliyorsun?Eminmisin yani eminsen kanıtlarla onun yüzüne vurman gerek.

0|0
    0|0
  • Sen nerden öğrendin 1 yıldır görüştüğünü. 1 yıldır görüştüğü kişi eski sevgili mı

0|0
    0|0
  • aldattıysa artık ölsem inanmam ona..

0|0
    0|0
  • hiç bişiy anlamadım

0|0
    0|0
  • ateş olmayan yerden duman çıkmaz der, basarım tekmeyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...