Ne yapsam fit olurum?

Merhaba, 21 yaşındayım 52 kiloyum zayıfım ama 1 avuç göbeğim var. Ne yapsam eritebilirim ve ne kadar sürede?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Koşu yürüyüş yaparsanız erir sıkılaştırmak için mekik - yanlara eğilme twist yapabilirsiniz arkadaşım iyi eğlenceler :) ayrıca cla-ve l-carnitine kullanabilirsinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• az ve sık yiyeceksin en az 4 öğüne yayacaksın kaliteli besleneceksin 3 beyazı çıkaracaksın...

0|0
    0|0
  • mekik cek plates topu al

0|0
    0|0
  • Spor Salonu git

0|0
    0|0
  • Okadarida nazar boncugu olsun diyelım dimi :adasdasf

0|0
    0|0
  • göbek yağı çok zorya fitnis diyim bari

0|0
    0|0
  • Mekik cek

0|0
    0|1
    • izmirli olmana rağmen senden bu yanlış bilgiyi beklemezdim mekik karın yağlarını yakmaz sıkılaştırır sadece sarkmasını önler göbeğiniz varken çekeriseniz.

• Ne yapsın o zaman söylese bilelim

Kızlar Ne Diyor 5

• Spor
    Ve tabi abur cuburları hayatından çıkarıp protein ağırlıklı beslenmelisin..

0|0
    0|0
  • senin için çok zor olmaz, 1 ay diyetle birlikte bir spor salonuna yazıl 20 günde toparlar ay sonunda taş gibi olursun:)

0|0
    0|0
    • Yurtta fitness salonu var gidiyorum önerebileceğin bir diyet var mı?

• simdi senin bunyeni bilmeden diyet öneremem canım. Diyet öyle öneriyle olmamalı, uzmana danismalisin.

Ama herkes icin gecerli altn kurallari sayayım, az az ama sık ye. Bir öğünü 5 6 ya bol gerekirse.

Ve her seyden önemlisi aç uyu. Akşam 7den sonra hiç bir şey yeme.

Akşamları hafif şeyler ye gerekirse salatayla doy. Bol bol da su iç. Bunları zaten biliyorsundur ama ben tekrarlayim ki uygulamak aklina gelsin:) bol sans, kafana takma kolay halledersin 52 kilosun

• Six pack diye bir spor var karin kası yapiyorsun. gobegini eritmek istersen başla derim youtube da videolari var ve korkmana gerek yok çünkü kadin vucudu erkek vucudu gibi hemen kas yapmiyor yavas yavas gobegin eriyecektir :)

0|1
    0|0
    • Sixpack spor dalı değildir arkadaşım abs workout olmasın o yanlış bilgi verme lütfen bunu yazmazsam ölürüm fitness soruları benden sorulur iyi akşamlar :)

• Biregoistinsözleri bana mesaj atsana sorcaklarım var :)

• Sadece göbeğe yönelik hareketler yap mekik çek mesela. Zaten kilon gayet iyi

0|0
    0|1
  • Mekik ve diyet
    1 ay

0|0
    0|1
Yükleniyor...