Converse ayakkabımın tabanı çıktı, tamir ederler mi?

Evet arkadaşlar bi kaç gün önce Converse orjianal ayakkabımın tabanı cıktı. Bunu bir ayakkabıcıya götürdüm ve yapmasını söyledim. Adam galiba uhu mu ne kullanmışsa ne yapmışsa artık giyer giymez yine çıktı tabanı yanlarından. Bazı sitede gördüm, bunu herhangi mağazaya götürsem eskisi gibi bir tamir yaparlar mı ? 2 sene önce almıştım fazla kullanmadıgım bir ürün böyle bir imkanım varmı ? ayakkabıcıya götürsem orayı dikecek ve kötü görüntüsü olacak başka bir yöntem varmı ? cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hiç yol parası verip oralara gitme kendim yaptığım bir çözümü anlatıcam mukavva kağıdı al kontrpalk birde 2.0 ve tutkal birde zımba . İlk önce tutkalı iyice sür ayakkabının tabanına mukavvayı kapat 1 saat kadar bekleyip kuruduktan sonra kontraplağı ayakabının tabanına uyucak şekilde kesip yerleştir daha sonra alt dikişlere gelicek şekilde güzelce zımbala. Daha sonra gönül rahatlığı ile giy . Garanti veririm yürürken çok rahat bir his vericektir kendimden biliyorum 3 yıldır ayakkabı almam bu yöntem sayesinde (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• japonla yapılştır

0|1
    0|1
  • Converse aldığın yerle görüş ürün inceleme gibi bölümleri varsa yaparlar yoksa yenisini alcan yani

0|0
    0|0
  • 2senedir çok kullanmamışsın zaten at gitsin yada zamkla falan:/

0|0
    0|0
  • nasıl başardın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bantla

0|0
    0|1
  • Bence ayakkabı lostracısına götür derim.Çünkü öyle mahalle tamircilerinde olacak iş değil.

0|0
    0|0
  • üretim hatası aldığın mağazaya git değiştir ama çok zaman geçmiş ben mağazada çalışan olsam açıkcası seni postalardım

0|0
    0|0
  • converse'yi bırakıp çöpe atman için allah sana fırsat vermiş kullan bunu derim..

0|0
    0|0
  • olmadı hocam yanda converse reklamı yapılıyor ordan yenisini alırsınız :)

0|0
    0|0
  • 2 sene cok bıle durmus yenısını al

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun. daha iyi bir ayakkabı tamircisine götür derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...