Eşimin babasının amacı ne olabilir?

merhaba ben eevliyim ve eşimle aramızda bazı sorunlar var eşim mersin ırak arası çalışıyor biraz tartıştık ve babası bana telefonu kapat ulaşamasın dedi eşim eve ayda 1 geliyor babasının amacı ne olabilir?ben eşimi seviyorum oda beni seviyodur demi ?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aklınca seni destekliyor ama doğru değil. Adam kelle koltukta çalışıyor sen aradığında görüşmüyorsun bile, doğrudan boşanma nedeni olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• merhaba, bende mersinde yaşıyorum. birsey soracam, esin ve babası nereli ? ayrıca mersinde yasıyorsun degil mi?

ama eger babası bunu yapıyorsa, bence iyi niyetli bir hareket degil bu. dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • bilemedim.

0|0
    0|0
  • Hayatda en çok güldüğüm olaylar bir hepsiburada.com kullanıcı yorumları iki milliyet okuyucu yorumları 3 de yurdum insani (;

0|0
    0|0
  • Eşiniz ve babası organize olmuş bir işler çeviriyorlar.

0|0
    0|0
  • Bir kere daha buna benzer biri soru sormuştun sanırım,evde bir süre kaldınız sonra bu iş için aradılar gitti felan sonra ailesine artık istemediğini söylemişti.

0|0
    0|0
  • mersin-ırak arası çalışıyosa sevmiyordur

mersin-mersin arası çalışıyo olsaydı severdi ;))

0|0
    0|0
  • babasının gazına geliyor

0|0
    0|0
  • kaçak et kesiyordur sölim ben sana :/

0|0
    0|0
  • şimdi babası sana yazıyor dicem kendımden tiksinden yengecim bırak boşver ya

0|0
    0|0
  • Çok karışık olaymış.

0|0
    0|0
  • Senden ricam burdaki abidik gubidik yorumlardan kendine bir fikir edinme . Her evliliğin farklı dinamikleri vardır .Sorunlarını eşinle konuşmalısın .Burdaki hiçbir yorum evliliğin hakkında karar vereceğin kararlara referans olamaz ,olmamalı .

0|0
    0|0
  • ırağa gidiyorsa kötü demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• olayı tam olarak anlamadım

0|0
    0|0
  • Bence babasını dinleme zaten uzaksınız ALLAH korusun birşey olsa ulaşamıcak sana yada aranız iyice kopucak.

0|0
    0|0
  • sevmiyordur, giciklik olsun diye evlenmistir.

0|0
    0|0
  • sen başkalarının sözlerine değil kendi düşüncelerine öncelik ver. o senin eşin ve sadece onu düşün her denilenide yapma. zaten uzakta olucak aklı sizde kalmasın.

0|0
    0|0
  • Babasının bilip senin bilmediğin bir durum olabilir konusmalisin neden bunu dediniz diye

0|0
    0|0
  • Telefonunu kapatma.Olmadık yerde şüpheleri üzerine çekeceksin. Sorunların snırım eşinin evde ayda bir geldiğinden dolayı sıkıntı hale geltiriyorsunuz haklı olarak. Ama bu telefon kapatma olayı çözüm değil. Farklı sorunlara gebe bırakır.

0|0
    0|0
  • bizim komşunun kocasıyla böyle tartışıyordu duydu ki orada amerikalının tekiyle evlenmiş :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...