Yıl sonunda 1. ve 2. sınıfın genel ortalamasına mı bakılıyor?

şimdi arkadaşlar bu sene üni.2 sınıfa geçtim fakat bu senenin sonunda başka bir okula geçiş yapmak istiyorum..ama sorum şu yıl sonunda 2.sınıfın ortalamasınamı bakıcaklar yoksa 1.sınıfında mı ortalamasına bakıcaklar?yani 1. ve 2. sınıfın genel ortalamasına mı bakılıyor? anlayanlar ve cevabını bilenler varsa cevaplasın lütfen..şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler..

Güncellemeler:
arkadaşlar genel ortalamaya bakıldığını bende biliyorum fakat merk etdiğim nokta..okuduğun bütün senelerin genel ortalamasımı yoksa sadece geçmek istediğin senenin ortalamasımı(genel) ..neyse bu yani merak ettiğim.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• 1. ve 2. sınıfın genel ortalaması diye biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ebn 1 yıl ünide öğretim görevlisi olarak çalıştım.eğer bir başka üniye dikey geçiş yapacaksan,cgpa bakarlar.yani dönem ortalaması değil.yıl ortalaması.yani sen 2 yıl okuduysan o bölümde o 2yılın cgpa ortalamasını alırlar.misal 1nci sınıf yıl sonu ortalaman 3.40/4.00 üstünden 2nci yılda 3.00/4.00 ise 3.40+3.00=6.40 .2ye böl. 3.20/4.00.esas budur.

1|0
    0|0
  • okuduğun bütün yılların ortalaması (hazırlık hariç)

1|0
    0|0
  • genel not ortalamana bakılıyor.yani bugüne kadar aldığın tüm ders ortalaman oluyor.

1|0
    0|0
  • genel ort

0|0
    0|0
  • genel ortalamaya bakılır

0|0
    0|0
  • genel ortalaman bende yatay geçiş yapmıştım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• genel ortalamaya bakıyorlar ve geçmek istediğin okulda boş yer olup olmadığına

0|0
    0|0
Yükleniyor...