Sırf biriyle zaman geçirmek adına çıkar mısınız?

Mesela o ara zaman sizin için geçmiyordur, her şey sıkıcı gelmeye başlamıştır. Karşınıza biri çıkar ama siz onunla uzun süre beraber olamayacağınızı bilirsiniz yine de denemek için ya da "çıkmak için" çıkar mısınız? Uzun sürmeyeceğini bile bile..

0|0
17|39

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlık yap sadece, can sıkıntısından sevgili mi olunur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• "Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapa" hadisini göz önüne alırsak yukarıda dediğiniz şeyi yapmak adilikten başka birşey değil.

Kızın yerine kendini koy bakalım yakıştırabilecek misin kendine bunu? Böyle şeylerden nefret ediyorum ya... Bu yaşıma kadar kimseyle çıkmadım, flörtüm olmadı ama böyle kullanılıp atılmaktansa uzaktan severim daha iyi. Yalnız kalırım demiyorum, çünkü yalnızlık da çok zor. Allah herşeyde olduğu gibi bunda da hayırlısını nasip etsin...

0|0
    0|0
  • anı kurtarmak zor durumlarda olabilir gibi.

0|0
    0|0
  • sadece hoşlandığım için çıkarım. yoksa hiç tanımadığım biriyle çıkmak imkansız. karşıdakinin duygularınıda önemsemek lazım

0|0
    0|0
  • bırıyle sırf cıkıyorusam ya kız bulamamısımdır yada alacaklı gıbı kapısında beklıyorumdur..

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bunun için arkadaşlıklar, dostluklar var. Sırf zaman geçirmek adına, beğenmediğim biriyle neden sevgili olayım ki? Düşünmesi bile itici. Afedersiniz, hayat kadınlarının sırf para kazanmak için erkeklerle olması gibi birşey.

0|0
    0|0
  • hayır. çıkmam. bunu yapan kızları da sadece TR'de gördüm. sadece türk kızlarında var bu salaklık

0|0
    0|0
  • Evet, zaman geçsin diye çıkarım ama bunu da ona söylerim.

0|0
    0|0
  • herkes yapar kızlarda

0|0
    0|0
  • link

bu soru bana ait.

istersen göz at. düşüncelerimi anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • öyle bir zevkım yok :)

0|0
    0|0
  • biriyle birlikte olduğunda uzun süreli olacağını daha baştan kim bilebilir ki?

0|0
    0|0
  • çıkmaktan kastettiğin beraber olmaksa ben bunu yapmam.kimsenin haysiyetiyle gururuyla oynamamak lazım.arkadaş olarak yeni biriyle tanıştıysam bir yerlerde oturup bişiler içebilir ve sohbet edebilirim.ama devamı gelmez..

0|0
    0|0
  • Karşımda ki neyi hakediyorsa ona göre davranırım. Tek gecelik, zaman geçirmek, ciddiyet yada evlilik. Bu tamamen karşıma çıkacak kişinin karakterine ve beklentisine bağlı.

0|0
    0|0
  • ''Çıkmam''.Flört ederim ve cinsel yönden alacağımı aldıktan sonra kaybolurum.Hiçbir şey nedensiz değildir.

0|0
    1|0
  • asla bu düpedüz alçaklıktır karşı tarafın duygularını sömürmekten baska bişe değildir

0|0
    0|0
  • zaman ve para kaybı

0|0
    0|0
  • seks için çıkarım

0|0
    0|0
  • çıkarım

0|0
    0|0
  • kafa dağıtmak için iyi yöntem

0|0
    0|0
  • kahbelik diyolar bizde buna ya sizde.

0|0
    0|0
  • zaman geçiremiyorum diye kimsenin duygularıyla oynamayı hak görmem kendime...

0|0
    0|0
  • Hayır sonuçta karşımdaki de insan onun da kalbi var duygu ve düşünceleri var.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Yapmadım hiç. Sanırım bundan kaybediyorum hep ben.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • çook yapmışlığım vardır :)

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • O resimde ki güzel gözlü kız kimse evde biblo niyetine bile saklarım.

0|0
    0|0
  • No

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 17

• saçma.. böyle insanlara üzülüyorum. insan önce kendi kendini mutlu edebilmeli hayat sadece aşk peşine düşmek ve sevgiliden ibaret degildir. ayrıca yanlıs kişiye aşık oluncada insan hasta olur aşk zehirlidir. sırf biriyle sıkıldıgı icin birlikte olan insanlar o insandan da cok kolay sıkılırlar ve bu böyle devam eder sonunda sonsuz bir doyumsuzluk ve depresonun pencelerinde can cekisirler :S

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Olmıcağını bile bile sıkıntıdan patlasam bile çıkmam. Netten yeni insanlarla tanışır buluşurum arkadas edinirim öyle birşey olsa :D

0|0
    0|0
  • o aptalığı yaptım çok kötü bişi kimse denemesin gerçkten kötü karşınızdaki sizden aşk bekliyo ve elinizden hiç bişi gelmiyo çok acı

0|0
    0|0
  • Kimseyi kullanmanın alemi yok.

0|0
    0|0
  • Neden yapayım ki böyle birşeyi biriyle beraberken mutlu olamıyorum zaten böyle birşeyi düşünüp beraber olursam daha kötü olur karşıdakinin duygularına yazık olur hakkı geçer ayıp

0|0
    0|0
  • Olan kıza oluyor maalesef

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • hep öyle zaten hep mmm

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • zannetmem

0|0
    0|0
  • ben yapmam..ama eski sevgilim sırf zaman geçsin diye benle çıkmışdı...çok üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Denemedim.Hevesim de yok.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • yani takılırım öyle ama çıkma falan demem buna

0|0
    0|1
  • Geçmişimde yaptım böyle bir şey sırf çıkmak olsun diye çıktım. Ama şimdi ki aklım olsa yapmazdım kesinlikle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...