Kendinize yakıştırmadığınız ya da sizden üstün biriyle çıkar mısınız?

Özellikle kızlar cevaplarsa sevinirim...Bunu ciddi olarak cevaplayın... Mesela bir tesadüf oldu Kıvanç Tatlıtuğ, Brad Pitt, Tom Cruise vb. sizinle çıkmak istedi çıkar mısınız? Neden?

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Çıkmam çok zor olur ya kıskançlıktan deliririm bir kere katlanılmaz hale gelirim hiç gerek yok davul bile dengi dengine derler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Üstünü bilmem ama yakıştırmadığım biriyle neden çıkayım ki ?

0|0
    0|1
  • Kıvanç Tatlıtuğ'u çok beğenirim severim ama sevgilim olmasını istemezdim. Onu elimde tutabilmek için çok çaba sarfetmem gerekirdi ayrıca dizilerde yaşanan bazı durumları (öpüşme sevişme gibi) da hazmedebileceğimi sanmıyorum çok kıskanırdım tüm bunlar da beni yorardı açıkçası o yüzden istemezdim.

0|0
    0|0
  • Başıma geldi. Manken kıvamında taş gibi bir çocuk (doğal olarak da hiiiç reddedilmemiş) benimle ilgilenme gafletine düştü. Ben de o ağzının sularını toplayamayan kızlardan farklı bir şey yaptım ve reddettim :) Çoook keyifliydi, çünkü hazmedemedi... Hırs yaptı adeta ama onun türksat 1c civarında dolaşan totosunu da aldım aşağı, asla evet demedim. Nihahahaha :D

0|0
    0|3
  • Çıkmam, psikolojim bozulur.

0|0
    0|0
  • Kendime yakıştırmadığım biriyle olmaz

0|0
    0|0
  • Kivanc Tatlitug: Yakisikli adam, hakkini vermek lazim. Ama ilgilenmiyorum.

Brad Pitt: Evli adam yahu, ne isim olur=).

Tom Cruise: Scientology ile kafayi yemis, aman uzak dursun.

0|0
    0|0
  • Çıkarım tabi o sansı kaçırırmıyım:D O insanları kendime yakıştırmıcağımda kimi yakıştırıcaktım:D

0|0
    0|0
  • bunu yanlışlıkla beğenmişim beğenmekten vazgeçmenin bi yolu yok mu

0|0
    0|0
  • brad pitte tom cruisede yaşlandı artık ya olmaz ama kıvvançla olabilir bi tanımak lazım ilişkide nasıl ve kıvancın benden üstün oldugunu düşünmüyorum sadece o ünlü ben ünsüzüm

0|0
    0|0
  • Arkadas kalsak.

0|0
    0|0
  • elele tutuşuurm ama öpüşmem.

0|1
    0|0
  • çıkmam ilişkinin yürüceğini düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Yorumları okuyunca şoke oldum tabıkıde çıkarım nasıl reddebılırım kı ?!

0|0
    0|0
  • hayır çıkmam.

0|0
    0|0
  • bu tip sorulara üzülüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benden üstün kız...

Valla kulağa ne hoş geliyor!

Olsa da görsek keşke...

Evet fiziksel olarak daha güzel olabilir de onu da kendime niye yakıştırmayacak mışım? Neyim eksik? Kültür ise kültür, paraysa para, kariyerse kariyer. En güzeli beni hak etmek için ne yapmış acaba? 10 yıl sonra geçecek güzelliği dışında neyi var bana verebilecek? Zekaydı, insanlıktı, güzel huydu... onlara bakmak lazım...

0|0
    0|0
  • dunya arz talep ılıskısı ıle yonetılıor onlara o kdr talep varken yakıstırmasa bıle marka fıkrıyle yıne cıkar :)

0|0
    0|0
  • niye ezik olayım ki davul bile dengi dengine ;)

0|0
    0|0
  • Kimmiş benden üstün gelsin bi' hele. Kimse bizden alçak olmadığı gibi kimsede üstün değildir. Kişileri gözünüzde büyüttüğünüz sürece, aşağıdan daha çok bakarsınız.

0|0
    0|1
  • benden üstün mü :/

0|0
    0|0
  • Benden üstünü varmı ki bak şimdi bilemedim :(

0|0
    1|0
  • hepsinin bir eksisi var kıvanç çok kasılıyo .tom kısa .bradin çükü kısa

0|0
    0|0
Yükleniyor...