Zamanın oynadığı oyunlara maruz kaldınız mı?

Zaman geçtikçe bazı değişimlere uğraşıyoruz.Benim başıma asla gelmez dediğimiz şeyleri yaşıyor,ben olsam yapmam dediğimiz şeyleri yapıyoruz.Siz zamanın hangi oyunlarına maruz kaldınız?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Evet

Zamanın birinde zamanın biriyle zaman karşı, maş yapıyor, Pes oynuyorduk

Derken o bir gol attı

sonra ben ataklar yapmaya başladım

Tam ben gol atacaktım ki zaman zamanı ileriye aldı ve ben gol atamadan maçı bitirdi

ve ben bu oyunda zamana karşı yenildim

zamanın oyunlarına maruz kalmak bu olsa gerek dedim ben de siz böyle sorunca

Zaman oyun oynarsa böyle oynar

Onun dışında biz zamanımızı doğru değerlendiremeyip büyük şeyler konuşuyor zamanla da kaderimizdeki o büyük konuştuğumuz şeylere tosluyoruz,Zaman burada baş aktör biziz, suçlu da biz, Zamanın yada Kaderin bir suçu yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Anlatmakla bitmez... Büyük konuşmamayı öğrendim en azından. Büyük konuşunca Allah adamın başına geçiriyor çünku..

0|0
    0|0
  • İnsanın başına her türlü olayın geldiğini. Stres altında hep yanlış karar verip para kaybedildiğini ve sinir sahibi olunduğunu öğrendim.

0|0
    0|0
  • çocukken hayal ederdim. hayallerimi birgün gerçekleştirebilmek umuduyla uykuya dalardım. zaman geçti hayallerim azaldı yok oldu. gerçekleri gördüm. hayallerimi yıkan gerçekleri. bunda hem zamanın hemde İnsan Kılığındaki yaratıkların parmağı var malesef..

0|0
    0|0
  • Öyle direk bir şey yok ama sana bildiğim bir bilgiyi aktarayım : Kesinlikle şunu yapmam, asla bu olmaz gibi kelimeler kullanırsan şeytan her şeyi bırakır ne yapar ne eder sana onu yaptırırmış. Nereden duyduğumu hatırlamıyorum ama doğru bil bilgi. O yüzden zaman değilde şeytan sana oyun oynuyor. Ben direk hatırlamıyorum başıma gelen bir durumu. Kimseyi kınayıp, ben asla yapmam gibi şeyler söylemedim ama farkında olmadan da yapmış olabilirim.

0|0
    0|0
  • asla evlenmem diyordum evlendim.çoğu boşanan arkadaşlarımı gördükçe ben boşanmam diyordum boşandım.asla yurtdışına gidip çalışmam diyordum 50 sefer gittim geldim.asla yabancı bir hatunla yapamam diyordum 2 senedir yabancı bir sevgilim var..daha sayayım mı?

0|0
    0|0
  • Olağan dışı durumlarda beyin anlık çözümler üretir ve fevri davranıldığı için genelde yanlış kararlar alınır. O kadar çok var ki hangi birinden bahsetmeli..

0|0
    0|0
  • Zamanın ilgilendiğim tek tarafı, her kişi için ayrı işliyor olması ve eğilip, bükülebilir olmasıdır. Gerisi ile ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayatın düzeleceğini zannettirirken daha da b*k etti.

0|0
    0|0
  • olmazdım diyordum ama çok pis aşık oldum

0|0
    0|0
  • evet sakallarım arda beyaz çıkıyor

0|0
    0|0
  • Saymakla bitmez.Hangibiri hangibiri?

0|0
    0|0
  • içinde kıyma olan çiğköfte yemem yedim ama yedim.

0|0
    0|0
  • kalmayan varmı :(

0|0
    0|0
  • pes fifa =)

0|0
    0|0
  • Ben soruyu zamanında oynadığını oyunlar anladım k. bakma (:

0|0
    0|0
  • Super Mario Bros .

0|0
    0|0
  • zaman herşeyi eskitir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç ummadığım insanlardan kötü şeyler gördüm, beklemediğim birinin hastalığını öğrendim vs. Zaman yararlı olduğu kadar zararlı da.

0|1
    0|0
  • en tepeden en dibe indirdi ne oldum değil ne olucam demeyi öğretti zaman bana

0|0
    0|0
  • Zamanla insanların gerçek yüzünü gördüm..

Zamanla tek dostumun kendim olduğumu gördüm...

0|0
    0|0
  • saclarimi asla kazitmam dedim kazittim

asla kotu giyinmem dedim aylarca mecbur kaldim

bazi dizileri asla izlemem dedim izledim

cok sey var..

0|0
    0|0
  • ben asla birine açılamam dedim ama zaman bende çok şey değiştirdi açıldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...