Dün gece eski sevgilim 6 seneden sonra mesaj attı ne demek bu?

Dün gece eski sevgilim içmiş ve beni hala unutamadığını sevdiğini söyledi, bu zamana kadar kimseyle çıkmamış hep beni düşünmüş.Kendisi benden ayrılmıştı çünkü çok uzaktık birbirimizden ve o sorumluluklarını yerine getiremeyen biriydi karakteri öyleydi.Bende bunu söylerdim ona ve dayanamadı bıraktı beni.Çok acı çektim bana sevmediğini söylemişti ama dün gece bana içini açtı.3 4 ayda bir konuşuyorduk ama hiçbir zaman açamamıştı duygularını...

Dün gece şartların daha farklı olmasını istediğini söyledi.Yani aramızdaki engeller yüzünden benden ayrıldığını açıkça söyledi.

Bu sabahta saçmaladığını ve onu kaale almamam gerektiğini söyledi.Sizce nedir bunun amacı?

Güncellemeler:
1.5 sene çıktık ve öpüşme dahi yaşamadık.cinsellik yoktu aramızda.

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• koy götüne gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• senin yaş kaç be mübarek 6 sene aradan diyorsun 1.5 yıl çıktık diyorsun 24 yaşında olsan 18 bir buçuk desen 16.5 yaşındaki ilişikini mi anlatıyorsun ki 24 olduğunu sanmıyorum bile 20 olsan ohooooo

0|0
    0|0
  • bir erkek eski sevgilisini arıyorsa 2 sebebi vardır.ya acı çekiyordur,ya canı çekiyordur.karar senin..

0|0
    0|0
  • kafası iyidir aklına gelmişindir gerçekten pişmanda olabilir çaresiz kalıp sevgilisiz kalmışta olabilir ihtimal çok

0|0
    0|0
  • İlkler unutulmaz

0|0
    0|0
  • 6 sene derken.

0|0
    0|0
  • dikkatli ol snnle oynamasın

0|0
    0|0
  • yarım kalan ilişkiler unutulur mu :) bak benimkinin üzerinden 4 yıl 1.5 ay geçti hala arada hatırlayıp hüzünlenirim düşünürüm onu. ah ah kimbilir o ne yapıyordur.ah şu mesafeler ayırmasalar insanları.

0|0
    0|0
  • aynı şeyi bende yaşıyorum 5 sene oldu eski sevgilim beni terk edeli hala onu unutmadım ve 5sene boyunca kız arkadaş aramadım. onu unutmadım fakat geri gelsede kabul etmem kalbimin bir köşesinde yaşıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sarhoşken söylenenler ayıkken düşünülmüştür..

0|0
    0|0
  • Ağız yoklamış,eğer hayatında kimse yoksa belki yine bişeyler olur diye düşünmüş...Sen de eğer yaknı cümleler kurmadıysan sabahta sarhoştum hatırlamıyorum şekli...Unut gitsin...

0|0
    0|0
  • Söylediklerinden pişman olmuş ayilinca kafası. Ama icini dökmüş sana ne dese şimdi yemezler yani insan sarhosken böyle dillenir iste :)

0|0
    0|0
  • ikinci bir sans verme sakın herseyin ilki güzel hiçbir dediğini kaleme alıp mana çıkarma bence

0|0
    0|0
  • gece söylediği şeye inan ama onu kaale de alma :)

0|0
    0|0
  • o kadar vahim durumda demek ki

0|0
    0|0
  • sen de yedin

0|0
    0|0
Yükleniyor...