Beşiktaş - Liverpool maçı bu akşam saat 20.00'de, skor ne olur sizce?

Biraz işimiz zor ama olsun. Sizce tur atlarmıyız?
Skor tahmini alayım, bilen maç sonunda eig sini alsın.

Güncellemeler:
Maç başlıyor. Var mı başka tahmin?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi bu 70 bin taraftarın olduğu bir maçta umarım beşiktaşımız erken gol yemez de tadımız kaçmaz. Gerekirse gol 90 da gelsin uzatmaya gidelim bu maçın heyecanı biraz daha sürsün sonrada penaltılarla alalım. Benimki de bir hayal, umut işte :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 1-3 diyorum yenilir besiktas

0|2
    1|1
  • Adamlar kendi sahasında penaltıyla yendi bizim tuhaf kızlar laf olsun diye konuşuyor hala.

Tur zor diyordum ama inşallah 2-0 ya da 3-1 alırız bu maçı hasetlenenlere cevap olur.

0|1
    0|0
  • Beşiktas alsın isterim 2-0

0|2
    0|0
  • kaç kaç biter bilmiyorum ama tur atlayamayacak gibi geliyo bana yanılıyorumdur umarım

0|1
    0|0
  • 4,1 liverpool

0|1
    1|1
  • 0-8 beşiktaş yenilicek aynı önceden olduğu gibi

0|0
    1|5
    • beşiktaş liverpoolü evinde yenmişti aynı eskiden olduğu gibi cahil o maç dışarıdaydı fenevlimisin salatasaraylımısın nesin belli bilmeden konuşmussun :D bu tür senin giblerine gitsin

• hangi kanal

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Skor gönlümden gecen 2-0 Besiktasin almasi

Egerki ilk 30 dakikada gol bulursa
    kazanir gibi

0|1
    0|0
    • Gol yemezsek atabiliriz. Hayırlısı

• 4-1 Beşiktaş

0|1
    0|0
  • öncelikle beşiktaşa bu maçta başarılar dilerim bir trabzonsporlu olarak bizimkilerden umudum yok ama beşiktaş inşallah üst tura çıkacak bir skor alacaktır tabi bu içimden geçen futbol bu belli olmaz yani izleyip göreceğiz...

0|1
    0|0
  • Bir Gs'li olarak umarım Bjk alır. Skor tahmini:
    Bjk: 2
    Liverpool: 0

0|1
    0|0
  • bu akşam liverpoolü yenecek güçteyiz ne arsenal nede tottenhamdan güçlü değil zaten ligde onların altında bu akşam turu atlamak hayal değil kaybedersekte dünyanın sonu değil ama büyük yara alırız biliç gider sanırım bu sezon sonu

0|2
    0|0
    • biliç gitmesin bence bir yerlere geleceksek onunla gelebiliriz

• kuyruk acısı :D bu olsa gerek satın alınan hakemlerle kazandınız hep türkiyedeki maçlarınızı çocuk senin yaşın kadar maç izlemişliğim görmüşlüğüm var geçen sene hakemlerle satın alınan şampiyonlar ligi delinmenizi gördü alem o seneki maçllarıda hakemlerle nasıl aldığını gördü alem bırak git yaşıtlarınla takıl bu muhabbetleri inanıyorsunuz ya biz başardık diye o üzücü alem görüyor sıkısınca nasıl kaçak saraya gidiyorsunuz el ayak.. öpmeye yöneticiniz akpnin seçim otobüsüydü beleşe mitinglere adam taşıyordu karşılığını nerde alıyordunuz bırak ya...

• Bjk'yi bu akşam necip yakacaktır.
    Skor tahminim bjk:1liv:4

0|1
    0|1
  • 8-0 olabilir

0|0
    1|4
    • utanmadan birde biz liverpoolü evimizde yenmiştik 2/1 ama siz yıl 2014 hatırlamıyon sanırım zavallı
      Real Madrid - 1-6 (E) / 1-4 (D)
      B. Dortmund 4 - 1 Galatasaray
      Galatasaray-Borussia Dortmund: 0-4
      gelen geçen DÖRTLEDİ ALTILADI şampiyonlar ligniin kovası oldunuz en fazla gol yiyen TÜRk takımısınız :D utanmadan 8 diyor bide :D

• bu tur sana ve saz arkadaşlarına gelsin bana martaval okuma sonra yok bizim kupamz var catrt curt diye senanladım genç arkadaşım

• sizin gibi düşünürlüer yüzünden futbolda nefret şiddet tırmandı :)

• 1-2 biter gibi

0|1
    0|0
  • Sıfır sıfır iki sıfır.

0|1
    0|0
  • 2-1 liverpol alır.

0|1
    0|1
  • 1-1 ama inş yanilirim

0|1
    0|0
  • liverpol en az 2 tane atar

0|1
    0|1
  • Fenerbahçeli olarak beşiktaşı destekliyorum inşallah turu geçer hep beraber seviniriz

0|1
    0|0
  • 3-1 beşiktaş kazanacak gelecekten geliyorum

0|1
    0|0
  • Beşiktas 2 - 1 Liverpool

0|0
    0|0
Yükleniyor...