Squat inceltir mi kalınlaştırır mı bacağı? Herkesin yorumu farklı? Kafam karıştı?

Squat inceltir mi kalınlaştırır mı bacağı?
Herkesin yorumu farklı? Kafam karıştı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• En mantıklı yorumu yapıcam o yüzden dıkkatlı okumanı tavsıye ederim gerekli bilgiye benden fazla sahip olan veya olacak yoktur bu sitede. Kendımı övmeden yaptıklarımı ve spor geçmişimi söylemeden konuya giriyorum.

Önceliklen squat sadece bacak için değil tüm vücut içindir.
    Soruna gelicek olursak önce bacağındaki yağları azaltır bu süre ( 4 ila 6 ay arasındadır fazla yağlıysan uzayabilir ) sonrada bacağının sıkılaşmasını sağlar sonrada kalınlaşmasını (toplamda 10-12 ay sürer tüm spor) konu bundan ibaret, boş beleş yorumları okumaktansa işin uzmanından bilgi aldın şimdiden teşekkürünü duyar gibiyim o yüzden önemli değil Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • Benim vücudumdaki yağ ORANI %39 en çok yağda bacağımda var diyet yapıyorum yürüyüş yapıyorum üzerine de squat ı eklemek istiyorum.. bir sorum daha olucak günlük kaç set kaç kez yapmalıyım?

• Çok teşekkür ederimmm :) saolun

Erkekler Ne Diyor 9

• Olan bacak kütlesini derler, sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • ağırlıksız yaparsan ve uzun setler şekil alır ve inceltir ağırlıkla ve kısa setler kalınlaştırır nete bak

0|0
    0|0
    • Inceltmek istiyorum seti nasıl yapayım Say'ı süre?

• reca spor candır normalde sitede makara yaparım ama spor deyince durrrr senindir bu site çok faydalı makaleleri de oku

• Pekala saol

• Programının sıklığına ve temposuna göre ilk olarak toplar, sıkılaştırır ve son olarak adele hacmini arttırır.

0|0
    0|0
    • Sıkılaşsın incelsin istiyorum yapmam gerekir mi

• yani öyle bir soruyorsun ki sanki 2 günde 80 cm çap kazanıcak, sen bir başla sonra düşünürsün bunları, elin ayağın birbirine girdi, yapma kendine böyle şeyler.

• Tamam tamam pardon teşekkür ederim

• İnceltir kalçayı dikleştirir kardeşim.

0|0
    0|0
  • önce inceltir sonra tekrar kalınlaştırmaya başlar.

0|0
    0|0
    • Hadi ya ;(

• çünkü önce oralardaki yağ dokusu erir yani bacak incelir sonra kaslandıkça tekrar kalınlaşır.

• Şimdi amacım inceltmek ne kadar süre yapmam gerek?

• Dikeyden vuruyor

0|0
    0|0
  • Kalınlaştırır herkesin yorumuna değil vg sitelerine bak. En güzel bacak kasi yapan squat dır.

0|0
    0|0
  • ne derecede yaptığına bağlı, hayvan gibi ağırlıkla girersen kalınlaştırır

0|0
    0|0
    • Evde ağeılıksız inceltmek için

• Evet squat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkılastirir

0|0