İntikam zamanı ! Beşiktaş - Liverpool ! Sizce bu akşam maç sonucu nasıl biter? Sevinir miyiz :) Beşiktaşı desteklemeyen var mı?

Türkiyenin efsane takımlarından biridir Beşiktaş :) ve bu akşam bizim hırsımızı alabileceği bir maç. Sizce nasıl bir maç olur? yener miyiz?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu akşam fena bir maç bizi bekliyor sakatlarımız düzeldi çok çekişmeli olcak bence tek temennim biz yenelim allam nolur amin ❤️

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Maçı geçtim taraftar muhteşem olacak. Liverpool oyuncuları taraftarı izlemekten maça odaklanamaz gibi sanki. :)

0|1
    0|0
    • onları daha önce yenmiştik burada :) orada fena yenilmiştik ama bu sefer oyuncularımız azimle durmadan çabalarsa yeneriz ya :) düşündükçe kalbim hızlanıyor :D

• kanser olanların yarısı beşiktaşlıymış :D

• Kalpten ölenlerinde :)

• Demba ba Demba ba Demba ba Demba ba Demba
    diye şarkı söylüyorum sabahtan beri bu maç bizimdir :-D

0|1
    0|0
  • Tum kalbimle besiktas yensin istiyorum ama cok zor gibi.

0|1
    0|0
  • bjk alır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 4-1 Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Avrupada yediğimiz gollerle alay eden insanlar bugün bizden destek bekliyorlar.

0|0
    0|1
    • kardeş alay eden ilkte sizlerdiniz ve ben beşiktaşlı olarak alay etmedim. başarısal olarak totalde daha çok gol yiyip daha az puan aldınız. uzatma bence.

• Şu anda Avrupada en başarılı Türk takımı biziz. Hal böyleyken kalkıp Beşiktaş ın başarısizlikları ile ovunecekde değiliz.

• Gönlüm beşiktaştan yana, erken gol yemeyip atabilirseniz şansınız yüksek bence.

0|1
    0|0
  • Mac sonu nolur bilmiyorum ama tura liverpool yakin bir surpriz olurda bjk eler ulke puani icin en azindan.

0|0
    0|0
  • Ba Dembaaaaa

0|0
    0|0
  • bana 2.5 tirilyon verin liverpoolu yok ediyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...