Değişik totemleriniz var mı ?

Beşiktaş-Liverpool maçı yaklaşmışken böyle bir soru sormak istedim :) Değişik totemleriniz var mı toteme inanır mısınız? Mesela biz 3 kişiden fazla birlikte maç izlersek tek forma totemi yaparız ve hepimiz aynı formadan giyeriz uguruna inanıyoruz :) Sizinkiler neler dökülün bakalım :)

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• var gemiye ilk sağ ayağımla çıkarım :)

muzu altından soyarım , sapından soyulmuş muz yemem.

atışa ( okçulukla ilgileniyordum da şu an yapamıyorum ) gidince kirişi yalarım :P ( küçük bir yerini :D )

öyle işte ya :D garibim ben biraz daha var aslında ama yazasım gelmedi :D

para ile de ilgili totemlerim var :D:D önce en büyüğünü harcarım hep bozdururum yani :D

lensimi de ilk sol gözü takarım hep sol önemli :P

ya özürlü gibi hissettim yazmıycam daha :D::D:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Hipodromda At yarışı oynarken gelmesini istediğim ata bakmazdım asla.

0|0
    0|0
  • degisim totemim yok
    ancak genelde maci izlemiyorum ben
    kazaniyor o zaman Galatasaray :)

0|0
    0|0
  • İnanmam ama dua edilebilir tabiki.

0|0
    0|0
  • Gotume hıyar sokuyorum

1|0
    1|0
  • Genelde maçlarıni umursamadigimda fener yeniliyor dikkate aldigim zaman yeniyor..

NOT : GALATASARAYLIYIM

0|0
    0|0
  • Var tabii ki gizli saklı vodoo bebeklerim bile var.

0|0
    0|0
  • bir besıktaslı olarak iddiada besıktasa ne zaman versem kaybedıyorum ve besıktasın maclarınıda es gecemıyorum bakalım seytanın bacagını ne zaman kırıcam :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Şampiyonlar liginde çeyrek, uefada yarıfinal oynarken tv nin sağındaki koltuğa oturmuştum. toteme devam :-D

0|0
    0|0
  • Benim totemim iddada rakip takima vermek oluyor o zaman kazaniyoruz :D

0|0
    0|0
  • ben genelde evde arkadaslarımla izlerim maçı, gol olmadıgı zamanda üstümdekileri cıkartıyorum genelde işe yaradı, ama sen bunu deneme tavsiye etmem :)

0|0
    0|0
  • mesela ben ayakta işerken deligi tutturmazsam gider 10 lt su icer tutturana kadar iserim :D:D:D hey allahım

0|0
    0|0
  • Pek işe yarar bir totemim yok zaten maçı izlerken kalbim çıkacakmış gibi olur :)

0|0
    0|0
  • Küçükken bizim mahallede akşamları elektrik kesintisi olurdu hep. O yıllarda doğru düzgün tv izlediğimi hatırlamıyorum. Elektrik gittiğinde gözlerimi kapatırdım avuçlarımın içiyle. Battaniyenin altında beklerdim belli bir sayıdan geri sayardım:)

0|0
    0|0
  • evet var en yakın arkadaşlarımdan biriyle ne zaman beraber maç izlesek kazanamıyoruz diye artık beraber gitmiyoruz maçlara :D bide izledigim yerin totemi vardır belli yerlerde izlerim.

0|0
    0|0
    • benim de bir arkadasım var stadda izlediği hiçbir maçı alamadık şimdiye kadar onun maça gitmemesi için elimden geleni yapıyorum bende ahahahha :D

• senin işin zormuş ya :D

• Çarşamba günleri çıplak yatarım...

0|0
    0|0
  • Dokunmak:)
    Dokundugum herseyi hissediyorum :)

0|0
    0|0
  • Mac izlerken ellerimizi birlestirerek rakip takimin ayaklarini bagliyoruz.. Bu totem ise yariyo :)

0|0
    0|0
  • Dönerin son lokmasıyla, yanında tükettiğim ayranın son yudumunu aynı ana denk getirmek :D

0|0
    0|0
  • Amuda kalkarak izlersem istedigim takim yeniyor

0|0
    0|0
  • Lolde ışık totemim var jungle'da düşman gelip gelmediğini görebilmemi sağlıyor :D

0|0
    0|0
  • ilk aldığım kalemi halen sınavlarda kullanıyorum sallayarak notlarım 70 80 geliyor

0|0
    0|0
  • stadda izlersem kaybetmiyoruz

0|0
    0|0
  • İdda oynayınca maçı takip ederken sigara paketini kafama koyuyorum genelikle sigara paketimi kafama koyduğum maçlar geliyorr

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir tane atkı var bizde biz de o toteme inanıyoruz hepimiz o atkıyı takınca uğurlu geliyor sanki :D

0|0
    0|0
  • Eğer bir şeyin olmasını istiyosam otobuse ilk ben binersem olsun diyorum bugüne kadar tutmadigini gormedim

0|0
    0|0
  • Vize ve final haftaları hep aynı kıyafeti giyerim ve sonu tek rakamla biten sınıflarda sınava girerim :D

0|0
    0|0
  • Kilodumu ters giyerim...

0|0
    0|0
  • Belli bir tempoda nefes almak en. Üyük totemim

0|0
    0|0
  • hayır :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...