Bugüne kadar başınıza gelen en ilginç, dumura uğratan tanışma yaklaşması nasıl olmuştu?

Bugüne kadar başınıza gelen en ilginç, dumura uğratan ya da en çok hoşunuza giden, şirin bulduğunuz tanışma yaklaşması nasıl olmuştu?

Örneğin çatal bıçakla fast food tipi yerde pizza yiyen kızların yanına çöküp oyle yenmez yazık ediyorsunuz pizzaya böyle yenir diyip bir dilim pizzayı koparıp peynirir ağzından sarkıtarak yemeye başlarken ben ... diye adını söyleyip tanışan ve çok şirin bulunan bir tanıdığım olmuştu. Ben hayatta bunu yapamam mesela.

Evet siz anlatın bakalım...

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• liseye yeni başladığımda bi adam beni takip ediyordu. bi akşam yine eve giderken biri bana seslendi o sandım. ne var lan p**evenk dedim sınıfta benden hoşlanan bi çocuk vardı oymuş meğer :)

0|1
    0|0
    • Cocuk kacti heralde ayaklari kicina vura vura kosarak:)

• Sovalye ruhluymus. Kesin cikmamissindir ama onunla genelde oyle olur da...

• o yaşlarda sevgilim olsun istemiyordum. lise sona kadar çıkmadım kimseyle. o da istanbula gitmişti zaten. gitmeseydi çıkardım

Kızlar Ne Diyor 4

• Dolmuşta otururken çocuk birden kucağıma telefonunu bıraktı numaranı yazar mısın diye yazmış ben de yazdım verdim öylelikle tanışmıştık

0|1
    0|0
  • anlatmam

1|1
    0|1
  • pardon bayan...:(

0|1
    0|0
  • Geçen gün ingilizce dersinde sınıftaki bir erkek arkadaş kalkıp toklalaşmıştı benimle ama çok komikti(dersin işleyişi için gerekli tanışma faslında).

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ortaokulda , kızın birinin yanına gidip, arkadaşlarla oyun oynuyorduk, bana sen çıktın, evlenmek zorundayız demiştim. Küfrü basmıştı o da.

Bir de başka birine beter bir şey demiştim (yine ortaokul) ertesi gün müdürün odasında tokatlanıyordum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...