4 kiloluk dambılla 2-3 ay içerisinde sağlam fit vücut olur mu?

2-3 ay içerisinde sağlam fit vücut olur mu arkadaşlar görüşleriniz nedir. Yanında 200 cıvarı mekık. 40 şınav hergün

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• kasların gelişmeye başlıcak 4kg'ları arttırman gerekicek bir de sen sadece indir kaldır yapıcaksın biceps çalışıcaksın,internetten bak tüm kasları eşit olarak çalıştırmalısın-bu arada sözümü dikkate al antrenörüm*

0|1
    0|0
    • 4 kg yetmıyor zaten artırmak ıstıyorum. Netten baktım hareketleri yapıyrum. İlk vücut halimi çektim fotosunu sadece bu 4 kg ile bakalım 1 *2 ay snra nasıl olacak. Not: Her gün yapıcam aralıksız

Kızlar Ne Diyor 4

• Olur bence, 2-3 ay az süre değil. Ama zaman geçtikçe ''dumbell' ların kilolarını arttırman gerekebilir.

0|0
    0|0
  • evet olur ...

0|0
    0|0
  • 2 3 ay içinde olur

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇE YOKMU FENERBAHdddÇE İÇİN CEVAP VEREN İYİ VEYA KÖTÜ 8 ay önce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunların yanına birde el yayı - göğüs yayı al tam olsun acayip sıkılaştırıyor kısa sürede.

0|1
    0|0
  • allAh bereketini versin daha ne ?

0|0
    0|0
  • bende 5 kg dambl kullanıyorum.

hergün 200 şınav çekıyorum (aralıklarla)

hergün 400 mekik çekiyorum (aralıklarla)

daha 16 gun oldu karın kaslarım belırgınlestı kollarımda hafıf buyume oldu.

ama yanında ıyı beslenıyorum proteınlı besınler tuketıyorum... tabi

2 3 ay ıcınde rahatlıkla olur şınav bence az cekıyosun arttır derım.

ama yavaş yavaş tabi...

0|0
    0|0
  • İstersen 1 sene yap.Yine de olmaz.

0|0
    0|1
  • Hiçbir şeye yaramaz.

0|0
    0|1
  • OLur ama düzenlı çalısırsan sınavı 60 çıkar mekık fazla değilmi bu soyledığın gunluk olmalı mekık 100 yap yeter

0|0
    0|0
  • 6-7 ayda gelişme gözükür...toplam 1-1,5 senede dediğin noltaya gelirsin...ama bıraktığında eskisinden beter olursun..spor istikrar ve devamlılık ister...

0|0
    0|0
  • bia nda yüklenmiosundur umarım set set çalışıondur he bu arada beslenmekde çok önemli bi araştır büyük bi etkisi var ...bence günde 80 mekik makul yeni başlıosan 4*20 den ...

0|0
    0|0
    • Yok hemen yüklenmıyorum. Mekıkten yana sıkıntı yok. Evet beslenmek önemli ama sanırm midemde sorun var çok sık wc çıkıyorum

• bence sık wc ye çıkmak daha iyi vücut herzmaan rahat olur kendini formda hissetmeene yardımcı olur die düşünüyorum..

• bol protein almalisin.hergün 2-5 yumurta 1 lt süt ,tavuk eti gibi.

biraz kas yapabilirsin kilo alirsin ama üçgen vucut olmaz .

0|0
    0|0
  • olur.. zamanla 4kg hafif gelmeye başlasa bile sen de hareketin sayısını arttırırsın..

0|0
    0|0
  • Disiplin ve düzenli olarak çalışmana bağlı.

0|0
    0|0
  • 4kg dambıl ne ya ben 12.5kg dambıl kullanıyom :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...