Sizi gerçek bir aşkla seveni bıraktınız mı?

birinin gôzlerime sevgyle bakması bana seni seviyorum demesi beni özlemesi benı hayatında birinci sıraya koyması o kadar güzel bir duyguymuşkı..sevmek sevılmek cok güzelmiş..sonu hep çıkmaz sokak olsada ben gderım gttgı yere kadar.pekı siz sizi çok seven bırını bırakdınızmı?nasıl yaptınız?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet bıraktım diyebilmeyi çok isterdim. ama malesef o beni bıraktı. ve ondan sonrada hiiç olmadı. belkide olmazda.. onu her gördüğümde yada sesini duyduğumda sanki ilk kez görüyorum/duyuyorum. Acı veriyor ama alışıyor insan bir müddet sonra. Geriye tek bir avuntu kalıyor "Bir zamanlar benimdi.."

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kızların profesyonelliği bu yöndedir zaten.Kendilerini çok seven kendileri için ölen kendilerine hiç ihanet etmeyecek hiç bir zaman bırakmayacak erkeklere bakmazlar kendilerinden yaşça büyük havalı tiplerle birlikte olmaya çalışırlar sonra da her gün bu sitede "off çok acı çekiyorum,nasıl intikam alacağım,nolur bana yardım edin ,ilişkimiz sebepsiz yere bitti "gibi konularla doldururlar bu siteyi.

0|0
    0|0
  • ben bıraktım ... 15 yıl geçti bi kaç gündür konuşuyoruz... beni yerin dibine soktu ve çıkarmadı .. ama halen konuşuyoruz... git desene diyorum dilim varmıyor diyor...

0|0
    0|0
  • İşte onu hiç yapamadım ama çok terkedildim, sebepleri ise çok komik.. ben ona laik değilmişim, onlara haddinden fazla değer veriyormuşum.. böyle bir sebep olamaz..

0|0
    0|0
  • Bıraktım. Sevmeyince seviyormuş numarası yapmanın anlamı yok.

0|0
    0|0
  • 3 kez bıraktım...

0|0
    0|0
  • bıraktım...

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet bıraktım ..

0|0
    0|0
  • Hayir..ole birini buldukde birakacam :)

0|0
    0|0
  • bıraktım bana çok aşık birini bıraktım beni seven bir erkeği ağlattım ..

geleceğim , hedeflerim daha iyi bir hayat için bıraktım hataydı belki ama ..

pişman mıyım ? buna bir kaç yıl sonra karar veririm.. :)

0|0
    0|0
  • Bıraktım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...