Zayıflamak için neler yapabilirim? Ne tür egzersizler yapmalıyım?

Zayıflamak için neler yapabilirim? Ne tür egzersizler yapmalıyım? Ayrıca göğüslerim de sarkık buz masajı iyi diyorlar, buz masajı nasıl oluyor?

0|0
21|37

En İyi Erkek Görüşü

• 1 haftadır kullanıyorum çörek otu yağını ve 2 kilo verdim.

Tabi, kalorisi yüksek ve abur cubur tarzı ve : hamur işleri olan : pilav, makarna, ev ekmeği, börek vb. bıraktım.

1 Orta boy pizzada : 58 küp şeker ,2 börekte 30 küp şeker , bir gazlı kutu içecekte 6 küp şeker varmış !!! çörek otu yağı : bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve kansere karşı koymak için hücreleri besliyor :) . Yukarda bahsettiğim yiyecek ve içeceklerdeki şeker oranlarını trt1'de bir programda anlattılar.. çörek otu yağı hariç. Aşşağıdaki linkteki kitap ve içeriğinede bak, bunuda tv'de doktor Fevzi ÖZGÖNÜL açıklama yaparken dinledim ve kitabını satın aldım. cevabın için teşekkürler.

http://i.hizliresim.com/gk613L.jpg

http://i.hizliresim.com/M6DMNQ.jpg

http://i.hizliresim.com/LpDqJj.jpg

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim..

• Rica ederim ne demek. :) Bu arada çörek otu yağını nasıl kullandınız , aç karnına mı tok karnına mı kullandınız

• Sabah ve akşam yemeğinden 30 dakika önce,1 tatlı kaşığı içeceksin.

Çörek otu yağını, s. a. v. efendimiz tavsiye etmiş yaşarken.. ölüm hariç her rahatsızlığa iyi geldiğini söylemiş :) kanser çeşitlerine karşı hücreleri besleyen, bağışıklık sistemini koruyan, ameliyat izlerini azaltan ve kırışıkları azaltan, saçlara, cilde ve daha birsürü şeye iyi gelmekte :).

Erkekler Ne Diyor 36

• öncelikle şekeri hayatından çıkarmalısın. içtiğin ve yediğin herşeyin besin değerlerine bakmalısın. Örneğin bir kuru İce tea da 25 gram şeker var bir küp şeker 3 gram hesabını sen yap. tuzlu ve yağlı şeylerdende tabi kaçınmalısın beyaz ekmek yememelisin. günde en az 10.000 adım atmalısın telefonuna sağlık uygulaması indirebilirsin bu uygulamayla günde kaç kalori yakıp kaç kalori aldıgını hesapla metabolizmanın kendi yaktıgı tahmini kaloriyide üstüne ekle 7000 kalori 1 kilo yapıyor

3|0
    0|0
  • Fitness yapmalısın

1|0
    0|0
  • koş koşmak fazla kiloyu atar yağı suyu v. s. ayrıca vücudunu toplar sıkı hale gitirir kendimden biliyorum normal kilomda olmama rağmen koşuya başlayınca sıkılaşma oluyor tabi uzun vadede oluyo bu 1 ay koşmayla olmaz istersen program yaparım sana

1|0
    0|0
    • Sana zahmet olmazsa bana program yap. Çok makbule geçer

• 2 km mesafe yürüyerek kaç dakikada alınır?

• 400 m (stadyumdaki en içteki koşu kulvarı) sürekli tempom 2 dk ve 2 dk 10 sn arası sürüyor. senden bu dereceyi yapmanı istemiyorum tabi ama en azından 400 metreyi 4-5 dk üzerine çıkartmaman lazım sürekli aynı tempoyu koruyarak tabi az yoruldum yok başla ilk gün baktın çok yoruluyosun temponu düşür ya da koşarken çok nefesin kesilirse 10 adım yürü sonra tekrar hızlan

• Gencvefit denen bir site var oraya gir ordaki şeyleri yaparsan bence forma girersin basit seviyeden zora kadar hepsi videoyla anlatılmış.

1|0
    0|0
  • koşuya çıkabilirsin onun dışında karın egzersizleri var youtube'dan bulabilirsin. ama bunların yanında diyet yapmazsan hiçbir işe yaramaz yaptıkların benden söylemesi :)

1|0
    0|0
  • Ilk ve son baharda yapılmasını tavsiye ederim Onbeş gün sürecek bir detoks programı hem inanılmaz zinde olmanızı sağlar Hemde inanılmaz kilo verirsiniz

1|0
    0|0
  • youtube karın egzersizleri yaz karın egzersizi yapabilirsiniz fakat o karın egzersizlerini yapmadan 2 saat önce yemek ye yani migden en az 2 saat boş durması gerekiyor egzersize başlamadan önce

1|0
    0|0
  • irade irade irade
    ilk önce beslenmeni gözden geçir
    şeker ve unlu mamülleri kesmesen bile azaltmaya çalış
    fitness a para harcayamak çok mantıklı değil bahar ayları geldi açık havada günlük yürüyüşler seni bir süre sonra tatmin edecektir

1|0
    0|0
  • Zayiflamanin en iyi yolu bir diyetisyen ve bir spor uzmanina danismaktir.. Sarkik göğüsle ilgiliyse diyecek bir şeyim yok

1|0
    0|0
  • Daha az yemeyi dene :)

1|0
    0|0
  • Göğsüne nöküz döşü bas.

0|0
    3|0
  • tatlım seks iyidir en güzel seks ile kilo verin emin ol bu sayede 1,5 ayda 5 kilo verdim emin ol hem çok zevkli hemde çok işe yarıyor

0|0
    2|0
  • Herşeyden önce günde aldığın kalori miktarını düşürmelisin yani az yemelisin.

1|0
    0|0
  • Yüz, ata bin, koş

1|0
    0|0
  • Spor salonuna yazıl orda yardımcı olurlar zaten

1|0
    0|0
  • Mekik cek bol boll

1|0
    0|0
  • az yemek karnına sıkı korse takmak en iyisi fazla yiyemiyorsun 2 haftada 4 kilo verdim ilk

1|0
    0|0
  • hiç uğraşma spor salonuna kayıt ol %100 çok rahat kilonu verir fit olursun

1|0
    0|0
  • Şeker ve pilavı, pirinci olabildiğince azalt. şekersiz çay iç.

1|0
    0|0
  • sabah koşusu...

0|0
    1|0
    • Kaç dakika olmalı

• Tesekkür ederim. Ama ben göğüslerim küçülsün istiyorum. Bunun için önerebileceğin bir şey var mı

• ıngaaa ağlamak istiyorum:)
      egzersizler bulunuyor:)

• Sana önerim şudur yavrum bol bol seks

0|0
    2|0
  • az yemek düzenli seks

0|0
    2|0
  • Kenya ya git acindan zayıflarsin

0|0
    2|1
  • Evlimisin bekarmısın bilmiyorum ama biryerde okumuştum bu bol bol se*s yapmak hem güzelleştiriyor hemde zayıflatıyormuş

1|0
    0|0
  • zayıflamak için de güzelleşmek içinde bol bol seks yap.

0|0
    2|1
  • sevişmek çok kalori yakıyormuş :D

0|0
    2|1
  • Kac bedenki sarkmis?

0|0
    0|0
  • Her sabah kosu 30dk ve gogus germe hareketleri

1|0
    0|0
  • kilonu soyle yapman gerekeni söyleyeyim...

0|0
    0|0
  • Az yi az ☺

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 21

• Yuruyuz kosu sık ogunlu az az yiyecekler ve duzenli uyku. Buz masaji falan bilmiyorum ihtiyac duymadigim icin ahdjflfljgk

1|0
    0|0
  • evde yapıcaksan ilk baslarda walk at home vıdeoları youtubedan ısıne yarayabılır google amcadanda kardıyo hareketlerıne bak derim ben cok cok faydasını gordum :)

2|0
    0|0
    • Deneyeceğim, teşekkür ederim

• Squat ofcourse ve sabahlari kos ve mesela othruyosun diyelim ayaklarimi yerddn kaldir ve kendine dogru cek karin kaslarim calisir onun disjnda kiz arkdas grubunu topla her hafta sahilde falan ya voleybol ya da basketbol oynayin he kasamam diyosan fitness a yazil ve ozel hoca tut

1|0
    0|0
  • göğüslerin sarktıysa yapacak bişey yok estetik dısında. Buz masajı sarkmadan önce önlem amaçlı yapılması tavsiye edilen bişey.

1|0
    0|0
  • mekik çek şınav çek squat falan bunlar çok iyi geliyor

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşımda kilo konusundan muzdaripti, 3-4 aydır her gün düzenli koşu yaptı, beslenmesine dikkat etti şimdi yine istediği kiloda değil hala devam ediyo ama 15 kiloya yakın verdi

1|0
    0|0
    • Harika, umarım bende kilo veririm.

• bana kalırsa internette çok güvenilir yerler var ya diyete git ya da bu sitelere ama önce doktoruna mutlaka sormalısın

1|0
    0|0
    • Kesinlikle haklısın. Teekkür ederim.

• Egzersizin yanı sıra bol bol su içmek metabolizmayı hızlandırır ve zayıflamana yardımcı olur Tabi sıkı bir egzersizlede takviye yapmalısın :)

1|0
    0|0
  • Ben zumba yapiyorum

1|0
    0|0
  • Sana bir şeyler ikram edildiğinde kafanı sağa sola çevir. Test edildi onaylandı. .😀

1|0
    0|0
  • Kardiyo. Hem eğlenceli hem de zayıflatıyor.

1|0
    0|0
  • En güzeli koşu bandı ve kondisyon bisikleti.

1|0
    0|0
  • Ben epeyce plates yaptim hala ara ara devam ediyorum oneririm

1|0
    0|0
  • bol bol su iç ve de spor olmazsa olması zayıflamanın

1|0
    0|0
  • 30 dakka üstü kosman gerek yag eritmek icin gögüsler icinde egsersizler var

1|0
    0|0
    • Ne gibi egzersizler var göğüsler için

• sal gitsin :/

0|0
    0|0
  • Merak ettm

1|0
    0|0
  • Ben seni gogus hakkinda yesillendireyim , goguslerimin sarkmasindan korktugum icin ben de dikkat ediyorum banyodan cikmadan soguk su tutuyorum (buzu hic denemedim) ve duzenli olarak elimi bas ustu , basimin arkasi ve gogus altina denk gelecek sekilde birbirine bastiriyorum bunlari duzenli yap meme kanserine yakalanma riskini de azaltiyo olmasi lazim , yuz ustu yatmamaya calis. Soguk sudan mi egzersizden mi bilmiyorum ama gosuslerim dik umarim sana da faydasi olur :)

1|0
    0|0
  • rawrebecca.files.wordpress.com/.../...197415_n.jpg
    yazın bunu yapmıstım tam 3 ay boyunca agırlıksız, 2 kilo verdim ve bacaklarım da inceldi, ve etkisi var cidden. Kilo benim icin pek problem değildi yani squat yaparak cok kilo veremezsin anca sekillenip sıkılasırsın, en iyisi fitnessa gitmektir.

1|0
    0|0
    • Harikasın. Çok teşekkür ederim. :)

• yürüyüşle başla bisikletle devam et, ya da step öneririm
    sütyenlerini değiştir ve mutlaka dik kalacak şekilde ayarla iplerini bazı hareketler var youtube da görebilirsin onları dene

1|0
    0|0
  • Şu düzenli seks yap diyen arkadaşlar ben hiç evlenipte kilo veren görmedim hatta tam tersi çevremde ne kadar insan varsa hepsi evlendikten sonra kilo aldı. Nasıl oluyo bu iş

2|0
    0|0
    • Onlar boş boş konuşuyor ne yazık ki.. Keşke böyle kişiler yorum yapmasa, yapamasa

• Keşke..

Yükleniyor...