Neden çevremdeki bütün erkekler beni kendilerine bir sırdaş, kardeş olarak görüyorlar?

çevremdeki bütün erkekler beni kendilerine bir sırdaş bir kardeş olarak görüyorlar benimle sıkıntılarını paylaşırlar yol gösteririm.benimle şakalaşrlar güleriz eğleniriz.ama hiçbiri gelipte teklif etmedi hiç teklif almadım bu güne kadar .bana çok iyi bir arkadaşsın diyorlar .ama ötesi yok .bende mi bir sorun var

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Güzin ablalığı bırakırsan ancak teklif ederler. Pek çok kimse onla yeteri kadar ilgilenemeyecek kadar başkalarının dertleriyle uğraşan biriyle uğraşmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bence ki durumunun aynısını yaşıyan arkadaşım var çok fazla erkekle kanka ve muhattap oluyo ve hiç bi erkek çok fazla erkekle muhattap olan bi sevgili istemez nedeni bu olabilir bence hatta kesin budur

0|0
    0|0
  • benimde senin gibi bir arkadaşım var. kardeşim diyorum ona. her derdimi anlatıyorum. aynı şekilde oda anlatıyor. sence sen olsan kardeşin yerine gördüğün birine hiç sevgili gözüyle bakar mısın ?

0|0
    0|0
  • sadece insanlara çok sıcak kanlı bakıyosun.. mesela biraz mesafeli davran ama göz temasından kaçınma.. bi kişiyi etkilemek için bi gülüş dahi yeter. tabiki o gülüşü nasıl kullanacağını bilene ... herşey sana bağlı yani..

0|0
    0|0
  • güzin abla modundan çıkmalısın sanırım artık

0|0
    0|0
  • sen teklif et

0|0
    0|0
  • o kadar değerlisn ki kaybetmeyı göze alamıyolardır .

0|0
    0|0
  • O zaman ilk teklifi ben yapıyorum benimle çıkarmısın

0|0
    0|0
  • benimle çıkarmısın ♥ :D:D

0|0
    0|0
  • duygusal tetikleme diye bir durum var. ondan dolayı muhtemelen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bırak öyle kalsınlar sevgili oldukları zaman ilişki bitince hem aşkını hemde kardeşliğini kaybedekcesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...