Dövme yaptıran kişilere karşı ön yargınız var mı?

Dövme yaptıran kişilere karşı ön yargınız var mı özellikle karşı taraf ne düşünüyor..mesela ben dövmeli kız sewmem. peki kızlar böyle şeylere nasıl bakıyor..?

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Dövme yakışan erkekler var. Yani yakışıyorsa yaptırsın.

0|0
    0|0
    • yakıştını nasıl anlıcaz bellibi fizikmi istiyor yani

• bu eski arkadaşımın lafıydı yapacaksın ali yapmak zorundasın:) birazda kızlar bizim kahrımızı çeksin canım:)

• böyle olmaz ki kızı da sıkarsın

Kızlar Ne Diyor 10

• cok fazla bende sevmem ama abartılı olmayan bır ıkı dovme kabul edılebılır ya butun vucudu dovme olanlar tabıkı kısısel tercıh ama ben yakıstırmıyorum

0|1
    0|0
  • bana itici geliyoru yakistirmiyorum

0|3
    0|1
  • Bende sevmem sirf bu yüzden birini istememisdim bana cok önyargilisin demisdi insanlari dis görünüslerine göre yargiliyorum diye kizmisdi ama aslina bakarsan baska bütün yönleri iyidi

0|1
    0|1
    • ama bide doğru dürüst tanımadıgın birini tabiki tipine göre yargılıcaksın buda bi gerçkek..

• Onu az cok tanimisdim dövmesi oldugunuda daha sonra ögrenmisdim zaten neyse gecmis gecmisde kalmisdir benim icin

• Cok fazla olmadiktan sonra guzel.

0|1
    0|1
  • aşırısı itici

0|2
    0|1
  • Mesaj kaygıları var diye düşünüyorum.

0|2
    0|1
  • valla zevk meselesi tabi ki ama ben hoşlanmam. yakıştırmıyorumda kimseye ama yadırgamam tabi ki kimseyi. ayyy ne yapmış felan demem. yapan beğeniyosa beğeniyodur yani :)

0|0
    0|1
  • havalı duruyo. tabi dövmeye göre değişir.

0|1
    0|0
  • dovmeli ve piercingli erkekler cok cekicidir karakterleri de iyidir kafa dengidirler

0|1
    0|1
  • kimine yakısıyor ama fazla zibidi işi aliş.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• döğmeli kız bana nedense çok çekici geliyor.. bnde yaptırıcamm ama ne yaptıracağıma karar veremedim bir türlü..

0|2
    0|0
  • Dövme senin bedenin olum. Bosver milleti kız seviyo diye dövmemi yaptrıcam yemin ediyom tepişcem hayatına tepenlerden olma kuzum. Dövme bagımlılıktır once bunu düşün 1 taneyle kalmazsın. onyargı istemiyosanda kısa gömlegin gorunmcegi yere yaptır olur biter.

0|0
    1|1
  • Damgalanmış insanlara benziyorlar ! Bu icatları bulanları bir gün yakalarsam var ya ...

0|2
    0|1
  • dövme sevmem, itici.

0|2
    0|0
  • Dövmelinin erkeğinden de hatunundan da iğreniyor ve tiksiniyorum.

çünkü şuursuzlar.

0|2
    0|0
  • İtici geliyor bana

0|2
    0|0
  • Belinde dövme varsa ben severim :)

0|1
    0|0
  • itici cekici kime ne isteyen yapar istemeyen yapmazz

0|0
    0|1
  • ayak bileğinde dövemsi olan kızlar çokça ilgimi çeker :)

0|1
    0|0
  • dövmeli kızlar hiç ilgimi çekmedi

0|1
    0|0
  • Ayak bileğine dövme yaptıran kızlara aşırı zaafım var.

0|1
    0|0
  • gunumuzunn sorrunlari...

0|0
    0|0
  • Bileğimde var, saatimle kapatıyorum. Millet için değil kendim için yaptırdım, mutluyum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...