Erkeğin acı çektiği nasıl anlaşılır?

bir erkeğin aşk acısı çektiği dışarıdan bakıldığında anlaşılabilir peki ama nasıl?

0|1
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• hiç kimseyle konuşmak istemez herkes muhabbet ederken o dalıp gider veya kçşesine çekilir düşünür..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kimisi dışa vurur,kendini alkole sigaraya verirler ve hep uzaklara bakar dalarlar,dalgın olurlar,kimisi dışa vurmaz hep içine atar yanındakilere sürekli terslenmeler yapar,

0|0
    0|0
  • tam adamına denk geldi son 1 aydır ayrıyım.1 aydır gündüz uyurum gece uyanık kalırım.1 aydır sarhosum heralde siroz olup ölcem günde 3 paket sıgara ıcıyorum tıraş olmadım saçım sakalım birbirine girdi.Gecenın buyuk bır bölümünü aglayarak ve nefes darlıgı çekerek gecırıyorum ama bu fızıksel degıl astım bronsıt falan degılım Kalbım bedenıma sıgmıyo sızlıyo.80 kılodan 64 kıloya düştüm odadan cıkmıyorum sıgara+su en cok kullandıgım seyler.Çevremde kalbını kırmadıgım kımse kalmadı su ruh halımden dolayı yardım etmeye calısmaları bıle bana kötü bişeyler yapcaklarmıs hissi veriyor.Mutsuzum.Bu arada onu cok sevıyorum.

0|0
    0|0
  • kuyruğunu apış arasına kıstırmış mutsuz bi şekilde dolanırlar.

0|1
    0|0
  • anlayamassın.Erkekler belli etmezler çünkü erkekliğine yediremez çevresindeki kişiler sürekli bir kız için değermi,bi kız için acı çekiyor böyle duygusal erkekmi olur gibi cümlelerle onu ağılayacakları için veya çektiği acıyı kıza hissettirmesi durumunda kızın kendisini peşinde koşturduğunu düşünecerek ezileceği için dışa yansıtmamaya çalışır.

1|0
    0|0
  • anlayamazsın ... biz neşeli görünsekte içimizde fırtınalar kopar. ama ki.. güzel bir kıza da bakmıyorsak inan ki moralmen bitmişizdir.

0|0
    0|0
  • baktığında anlarsın

0|0
    0|0
  • dışarıdan anlaman çok zor. erkekler duygularını pek belli etmeyen yaratıklardır. (bende dahil) belki dinlediği şarkılardan veya samimi arkadaşından öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • samimi arkadaşı da benden hoşlanıyor maalesef tek seçenek gözlem yapmak:))

• çok basit kişi yakışıklı ise kendine özen göstermiyor saçlarını taramıyor giyimine önem vermiyorsa anlarsın.

0|0
    0|0
  • gtü bası dagılmıs geziyosa kaval gibi öyle işte

0|0
    0|0
  • Dışarıdan bakıp anlamak zor. Onunla yalnız kalıp konuşan biri belki anlayabilir.

0|0
    0|0
  • ben hiç belli etmem zaten herzaman sakin olmuşumdur erkekler diyerek genellemek yanlış olur bence herkesin kendine göre huyları var...

0|0
    0|0
  • saçlarını boyatırlar.

0|1
    0|0
  • anlayamazsın... içinden ağlar...

0|0
    0|0
  • üzgün durur.acıklı şarki dinler.sigara üstüne sigara içer.

0|0
    0|0
    • bu aralar sigarayı çok içiyorum diyor bu sigarayı çok içmek de bi gösterge mi yani? ben her daim çok içtiğim için anlayamıyorum da..

• tamam demekki özel bir durum var öyle dediğine göre.içki sigara gösterge bence

1 paketi arka arkaya içtiğim olmuştu

• teşekkür ederim alakan içn:)

• şişe sayısından..

0|0
    0|0
  • çişini tuttundaki o yüz ifadesi

0|0
    0|0
  • Elinde içkiyle gezer.

0|0
    0|0
  • erkeklerde aşk acısı timsahın gözyaşına benzer :))

0|0
    0|0
  • Her boku da dışarıdan anlayacaksınız amk git yanına sor derdin ne ne olur yani.

0|0
    0|0
  • gözleri ağlamaktan kızarmış olur ,saçları dağınık olur, burnunun sümüü akar , amuzlarını düşürtür

0|0
    0|0
  • ah oh yeah diye bağırır erkek acı çekerken

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bnm bildiğimd idrekt sigaraya face e atyolar :P

0|0
    0|0
  • benimki ağlıyodu içiyodu falan bn ordan anlodm bazısı da depresyon takılır full o da var

0|0
    0|0
  • hüngür hüngür ağlıyorsa aşk acısı çekiyordur , hemde deli gibi seviyordur.

0|0
    0|0
  • denize at batıyor mu bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...