İddaa'da fixed mac veya şikeli maç satanlar var acaba dogru mu?

İddaa'da fixed mac veya şikeli maç satanlar var acaba dogru mu?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Onların kesinlikle doğru olduğuna inanmıyorum. Zaten mantık olarak böyle bilgilere sahip olan insanların satmayla ne işleri olsun. Bende şimdi birisini takip etmeye başladım. Ali Şahin diye. Maç satmıyor kesinlikle ama sayfasının yayılmasını istiyor. Beğeni ve paylaşım yaparsan maç veriyormuş. Bir bak facebook tan bana inandırıcı geldi.

0|0
    0|0
    • Sımdı baktım bana da bıraz ınandırıcı gelmeye basladı ve bırını buldum dun gece ilhan temiz adamın ismi her yerde var herkes ovuyor oyle boyle degıl

• Buda iyi gibi de bu kontenjanlı falan garip. Ya dün acayip para kaybettim maçların 2 side süpriz bitti şampiyonlar liginde. Aslında dedikleri gibi en iyi para canlı da ve canlıyı takip ettiğin sürece bir o kadar iyi. EİG için eyv

• Aynen kendı tahmınlerın ıle canlı oynayacaksın dedıgın gıbı eyv

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Dolandırıcılıktan öte bir şey değil. İtibar etme.

0|1
    0|0
  • Sianmiyorum ole birsey oldugunu asparagas yani.

0|0
    0|0
    • Mac alan kısılere mesaj attım adam saglam adam dıyorlar mesela ben hep alıyorum dıyorlar ben o kadar oran bılsem kımseye soylemem acıkcası ama adamın da zor gununde bır an ınanası gelıyor

• Sen bilirsin ama yazik olmasin sonra parana.

• bir kere bole bı hata yaptım aslında 2. kez yapmak ıstemedıgım ıcın sızlere danısayım dedım cok tesekkur ederım

• Ona 100-200 verecegine netten oyna mesela tempobetten. 100-200 lira at tek maca 300_ lira falan alirsin. risksiz mactan boyle boyle katlarsin

0|0
    0|0
  • Para canlida kardesm. Ayrica izlemedign en azndan gidisati takip etmedigin maca oynama.

0|0
    0|0
    • aynen canlıda para kaldıran cok tandıgım vardı dedıgın gıbı para canlıda

• Yalan sence bir düşün adam dogru olsa kendi gider oynar 1 degil 10 kupon yapar bu tür şeylere inanma fotoshop

0|0
    0|0
    • Aynen bende oyle dusunuyorum nıye bu kadar ugrassın

• Artık eskısı gıbı degıl kı hocam ıddaa bıle mac satın alıyor

• iddaa oynicaksan sanaldan oyna kardeşoynayabiliyorsan kaçak oyna

• İnanma dolandırıcılık o

0|0
    0|0
  • Eğer Öyle Maçları Olsa Senin Benim 200 Liramıza Muhtaç Olur mu?

0|0
    0|0
    • Bende onu dusunuyorum ama bazıları guven macı felan verıyor gelıyor orda bı an ınanasım gelıyor

• oda dogru o konuda cok haklısın sayenızde almaktan vazgectım desem yerıdır :)

• Yardımım Dokunduysa Ne Mutlu Bana :)

• Öyle bisey. olablr mi hangi takım iddia oyunu için şike yapar aklniz alıyor mu sizin dolandrclk onlar nen sana mac verym 4 tane git oyna yatacaksan öyle. yat ben dun tuttrdm. iste 122 lira 5 liraya

0|0
    0|0
    • bana da sacma geldı 150 tlye adam 125 oran verıyor cok sacma o zaman senden alalım :)

Yükleniyor...