Beşiktaş - liverpool maçı sizce ne olur?

perşembe günü oynanacak beşiktaş - liverpool maçı sizce ne olabilir benim tahminim beşiktaş ilk yarıdan işi garantiye alır sizin düşünceniz nedir merak ettim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Liverpool şu an genç takım İstanbulda'ki taraftarı görünce panikleyecekler diye düşünüyorum. Alırız bence...

0|1
    0|0
    • geçen geldiklerinde oynayamamıslardı bence de çok tedirgin çıkıcaklar sahaya korku kaybetmeye iticek onları ;)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• 4-1 Beşiktaş..

0|1
    0|0
  • Gönlümüz bjk den yana

0|1
    0|0
    • destekleriniz için teşekkürler. maç çok güzel olucak izlemeyen pişman olur :)

• 2-0 Beşiktaş

1 den 1 biter.

0|1
    0|0
    • aynen bende öyle düsünüyorum

• 2-0 kazandık ama 1 den 1 bitmedi :P uzatmalardan sonra gelen panaltıların sonucunda 2-0 beşiktaş kazandı :):)

• Böbreğini sat bas Beşiktaş a :D

0|1
    0|0
    • bende düşünüyordum nasıl parayı kaldırsam die :) ah ulan adamsın hemen böbregimi satmaya gidiyorum tutarsa sanada bir güzellik yaparız :)

• Eyw kardeşim bana babam yapmıyo güzellik sen yaparsan adamsın D: :D

• 2-1 Liverpool.. Beşiktaşta eksik çok

0|1
    0|0
  • Hayal görüyosunuz bence olaya objektif bakın bjktaşın liverpoolu yencek ne teknik nd mental ne hızı var ilk maç her zaman zordur böyle takımlar deplasmnda daha başarılı olur liverpool ilk yarıda turu garantiler

0|0
    0|2
  • Eksik cok kardo insallah turu biz atlariz 70 bin taraftarin onunde isleri zor

0|1
    0|0
  • inşallah bjk alır ama üst diyorum banko

0|1
    0|0
Yükleniyor...