Okul, Erkekler, Sözde arkadaşlarım.

Merhaba,.Belki dışardan fazla takıyormuşum gibi gelicek ama inanın ki öyle değil.

Sorunum şu:Neredeyse herzaman ve bu durum şu zamanlarda öylesine arttıki.Tüm arkadaşlarım [abartmıyorum] tuhaf bir şekilde kendileriyle beni yarıştırıyorlar, bir iki kişi değil.Hepsi, bunlar arasında çok samimi olduklarımdan ve mesafeli olduklarıma kadar tamamı. Sürekli bir laf sokma çabası, [bilirsiinz] yani her ne yaptıysam izleme çabası.Ya mesela sınıfta bir arkadaşa kitaptan birşeyler gösteriodum [erkek] arkadaşla güldük biraz, aynı konularla ilgileniyoruz zaten.Hani bi baktım ki.Sınıfın erkekleri oturdukları yerden full izliyolar ya böyle odun gibi bakıyolar benim konuşmam bitene kdar bakıyorlar abartmıyorum bide sessizce bakıyorlar hani gözlerini çevirmiyorlarda başka yere.[Başkalarına bu olmuyor] Hatta, birçoğuda benim yalnız kalmam için elinden geleni yapıyor düşünün bunlar benim arkadaşlarım.Yanımda kim varsa kendi taraflarına çekmeye çalışanlar bile var.Ve o kadar bariz ki.Mesela yanıma birisi oturuo ya da kalkıo.O sözde arkadaşım, bu arkadaşa niye gidiyosun ya da niye oturuyorsun, noldu birşey mi oldu ve daha birçok şey.Bu anlattıklarım hiçbirşey aslında :) İnanır mısnız, ben kendi sınıfmda [buna şahit olanlarda var] çöp atmaya kalkıyorum, sınıfta bir uğultu herkes konuşuo kendi havasında vs.Çöpü attım sırama dönücem.Bir bakıyorum ki.Herkes, ya bana arkası dönük olan bile dönmüş bana bakıo, sınıfta çıt yok.Ya konuştuğumdan tutun konuşmadığıma bu olaylar giderek artıyor.Son çarem sizsiniz.Moralim bozuk cidden.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• seni paylaşmaya çalışıyorlar... Birini tavla ortalık karışsın :)

0|0
    0|0
    • ya onların hiçbiryle konuştuğm bile yok. öyle arkdşla konuşrken bi bakışları varki kenetlenmiş gbi dümdüz yani.

• birine öpücük at bak noluo... Bana attı bana attı derler bir birlerine girerler sen dediğimi duy... Mühendis abinden sana bi tavsiye :) yaşadık bizde bunları

• ama açıkça söylim ben.Tipsizimdir yani, ayrıca meymenetsiz ve gıcık inatçı olduğumuda derler.Bunuda bilirim.Kendime özen göstermem.Yani sınıfta öyle kızlar varki, ben erkek olsam bana bakmam.Doğrucuyum yani :D Hatta ordaki erkeklerden en tip tip bakan çocuk.Geçende ödevimi yapmamıştım.Kızlara sordum ben [normalde erkeklerle konuşmam bakmam gülmem vs] hani ödevi verirmisn diye.Bi baktım çocuk öyle bakıo gözümün içine ya.Bende ne var dedim.Çocuk dediki bakıyorum ödevi istickmisn bneden diye

Erkekler Ne Diyor 2

• vay adiler ayyy :)

0|0
    0|0
  • Sorularınızı kısa tutsanız okuymadım ne yalan söyleyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...