Arkadaslar 4 aydir fitness yapiyorum sizce iyimi bakarmisiniz?

http://hizliresim.com/9VNR78 bilen biridi yazsa fena olmaz bilmeyende yazsin iyimi veya iticimi duruyor?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bişey belli olmuyo ki dostum vucut bir bütündür yani bide kamera görüntüsüde aldatıcı oluyo fotoda vucud şekilli45 cm kollu adamla 50kilo şekkilli vucutlu kişi aynı duruyo bazen

0|0
    0|0
    • Yok abi ya bu tam ya yarin tam ciplak cekiyim bir bak anliyorsun sen sanirim kolum cok yok zaten 37 gibi bisi sanirim kilom az oldugu icin

• Gayet iyi amaç dengeli ve düzenli beslenerek kilo almak yymurta çok fazla yiyemiyosan tercihin tavu göğsü olsun belkti tadı kotu ama 1 kilo kadar tavuk göğsü al 4-5 e böl 2.5 satte bir ye neyapıp edip ye baharatla felan üstüne meyveli yoğurt yiyebilirsin kuş üzümü koyuyorum biz gayet güzel oluyodu mesela ne biliyim ketchaplı yiyen var dene işte antremandan sonraki öğününde iyi karbonhidrat al sabahta karbon hidrat yüklemesi yapsan iyi olur günlük enerjin işin günde 30 40 gr bir ara ögün kuruyemiş badem fındık vs çak şekeri meyveden almaya dikkat et bak gör 3 ay sonra nasıl oluyosun

• Spordan sonra cerez findik fistik yani hmm anladim tessekur ederim deniyecegim bunlari tavuk gohsunun tadi guzeldir ya kotu değil onlari kucuk parcalara ayirsak kusbasi yerim ekmek arasi

Kızlar Ne Diyor 3

• iyidr iyi :)

0|1
    0|0
  • Canım bu nasıl 4 ayda oldu anlatsa biraz :)

0|0
    0|0
    • Hammaldim istede hareket halinde salondada evdede harekeet yaparak ve cok baskin protein tuketerek

• Hayırlı olsun

• Tessekur ederim

• 4 ayda olur mu bu kadar ya

0|0
    0|0
    • Valla oyle oldu 4 ayda evdede yaparak oncedende hammaldim o yuzden

• Kötü durmaz öyle

• Oh ya tessekur ederim sizjn gibi guzel birinden duymak guzel

Erkekler Ne Diyor 4

• 4 ayda olmaz bu ama iyi

0|1
    0|0
    • Istersen odedigim kagidi gosteriyim kac ay gitmisim diye.

• Yok cidden hicbisi yapmadim hammaldim ama

• Tessekur ederim onceden hammaldim o yuzden bole oldu birden hos oldu ama

• Kardeşim güzel yapmisin dört ayda tebrikler. bende daha yeni yazildim uç gün oluyor. Toz moz kullandınmi nasıl kaç saat cslistin gunde

0|0
    0|0
  • Bro belli olmuyor ki

0|0
    0|0
  • 4 ayda iyi yerlere gelmişşsin

0|1
    0|0
    • Tessekur ederim

• Haha cilek yok abicim ya :D adini yazarim kagida elime alirim sonra cekerim vucutla birlikte

• Eyw. biraz daha inceledim geçişler normal gözüküyor fakat nedense bir flu alan var kıyafetle vucut arasında neyse :) bizde 4 ayda böyle oluruk inş :D

Yükleniyor...