Yeni insanlara alışamıyorum, kendimi çok yalnız hissediyorum...

Yakın bir zamanda okulumu değiştirdim.Eski okulumdaki insanlarla 2-3 seneden beri tanışıyor olmama rağmen kardeşimden bile daha yakın dostluklar kurmuştuk.Yaşımız daha küçüktü o zamanlar ama gezmediğimiz gitmediğimiz yer kalmamıştı, hepsini çok seviyordum kardeşimden de öteydiler.Aslında 1 tane kardeşim dediğim kız vardı öyle, sonra bir tane daha oldu onlada çok yakın olduk ama onu tabi diğeri kadar çok sevemedim yinede o da çok yakındı.Şimdi okulumu değiştirmek zorunda kaldım, hiç bilmediğim bir ortamdayım.Bütün o kardeşlerimle aramız bozuldu, görüşmüyoruz ama ben her yeni kişide onun özelliklerini arıyorum..O kadar benimsemişim ki onunla yaşamayı kimseye ayak uyduramıyorum.Kimse de o tarz dostluklar kuracak seviyede değil sanki, çocuk gibiler, olgun değiller.Bi de mesela ben burçlara inanan bi insanım ve benim burcum koç yükselenim aslan.O çok yakın arkadaşımın burcu akrepti ve acayip iyi anlaşıyorduk.Şimdi bu yeni sınıfta herkes balık,boğa,yengeç falan..Hiçkimseye kafam uymuyor gibi, o kadar özlüyorum ki geçmişimi anlatamam..Sizce öyle dostluklar zamanla olacak şeyler mi yoksa insan hayatında bir kere denk gelecek türden şeyler mi? Kafayı yemek üzereyim, bu yalnızlık beni öldürüyor..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni arkadaş kurmak zor değil.Sadece alışman zaman alacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sakın yanlılş ortamlara yonelme eskısı gıbı arkadaşın olmaya layık ınsanlarla takıl telefon ınternet denılen bır hadıse var unutma dostlkukalrın arasına zaman gıremez

0|0
    0|0
  • yeni ark kurmak zor degilkiiii

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...