Yaşlanmak mı, genç kalmak mı?

Yaşlanmaktan korkuyor musunuz ya da kırış kırış olacağınız günü mü bekliyorsunuz?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç korkmuyorum. Çok gülen birisiyim. Hatta arkdaşım sürekli bana "O kadar gülme, kırışacaksın" diyor. İnat daha çok gülüyorum. Her iz yaşanmışlıkla doludur.

Tek dikkat etmek gereken nokta; ihtiyarlamamaktır.

İhtiyarlamak yaşam kalitemizi düşürür. İlerki yaşlarımı hastanelerde geçirmek istemem. Bunun içinde sağlıklı beslenmek, düzenli spor ve bol kahkaha atmak benim önceliklerim. Yoksa yaş almak harika bir şey bence :) Etrafındaki olayların anlamak, özümsemek, dersler çıkarmak, tecrübelenmek vs.

İlerde ihtiyarlamamış ama yaş almış,aklı başında, olgun lakin ruhu ve bedeni çıtır biri olmak çok heycan verici bence.

1|0
    0|0
  • kesinlikle korkmuyorum, her yaşın ayrı bir güzelliği olduğuna inananlardanım

0|0
    0|0
  • Çok çok korkarım. Özellikle geriye dönmeyeceğimi ve şu anı sonuna kadar yaşayamadığımı hatırlatır bana. Korkunç bir şey.

0|0
    0|0
  • korkmuyorum sadece fazla yaşamak istemiyorum şu hayatta.

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum çünkü minyon olduğum için herzaman yaşımdan 7,8 yaş genç gözükücem:)ama ben zaten zaman geçtikçe eski fotoğraflarıma baktıkça şimdi daha güzel olduğumu düşünüyorum,beni 18 yaşımda gören bir tanıdığımız 27 yaşında tekrar gördü ve adam şok oldu,bir insan zamanla bukadar güzelleşebilir dedi:)ki zaten 18 yaşındada çok beğeniyorlardı beni, eşi ve o.Yaşlı minik bir nine olduğumda kesin çok şirin olurum:)ama herkes en çok hamileliğimi merak ediyor çıtıpıtı bir anne olursun diyorlar.

0|0
    0|0
  • yaklaşık 1.5 ay sonra 30 yaşına basacağım ve çok korkuyorum yaşlanmaktan...

0|0
    0|0
  • en güzeli genç kalmak ama malesef hepimiz yaşlanacaz

0|0
    0|0
  • her yaşın bir güzelliği var diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Fobimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...