Ağzının payını vermek için ne yapmalıyım sorum bayanlara.

Daha önceden kendisinden hoşlandığımı söylediğim kız beni sevmiyordu. Şimdi sürekli beni kesiyor amacının beni peşinden koşturmak olduğunu biliyorum. Bu kızı takmamaktan başka ne yapabilirimde ağzının payını alır

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• sadece kesmekle kalırsa bişey yapmana gerek yok takmamaya devam et. eğer laf atmaya konuşmaya vs çalışırsa sen kimsin der gibi davranırsan bozulur ağzının payını almış olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ne biliyosun belki hoşlanmaya başladı senden.Ama eminin peşine takmalık yapıyo diyosan hiç oralı olma sürekli gül et yanınedena geçerken falan bile başkasıyla ilgilen bide yanına başka bi kız bulursan (tabi onu bozmak amaçlı değil gerçekten eğlenp mutlu olacağn çünkü rol bi yere kadar yapılır ) tamamdır ;)

0|1
    0|0
  • Takmamakla yetinirsen alır...

0|1
    0|0
  • 100 kadına sorduk 99 popüler cevap aldık: Başka bir kız.

0|1
    0|0
  • Takma o gelir merak etme Yada başka bi kız arkadaşını sevgılınolarak göstermeye calış

0|1
    0|0
  • belki aa bu cociktu beden hoslanan diye diye baka baka git gide begenmeye basladi yada , seni bildgi icin her gordugunde dikkatini cekosun ama bu senden hoslanior anlamina gelmiyor.
    belkide gelin guvey oluosun kendi kendine. yani bu durumda begendiyse agzinin payini alir ama begnmiosa bisey elde etmesin. her iki durumda bisey kayetmiosun.. en iyisi takmamak veya sevgilin oldugunu yada baska birinden hoslandigini oonun kulagina goturmek.

0|0
    0|0
  • Pas verme sadece.

0|1
    0|0
  • Ağzını öp.

0|0
    0|1
  • O zaten ağzının payı diye tabir ettiğin şeyi almış.Reddettiğin birine yeniden başlama sinyali vermek zordur(gururunu düşünmüyor yani,ya da gururu yok).

0|0
    0|0
  • kolunda başka bi kızla yanından geç

0|0
    0|0
  • "Geçti Borun Pazarı, sür eşeği Niğde'ye." güzel bir cevap olurdu.

0|0
    0|0
  • başka bir kız tak koluna bak nasıl döt oluyor.

0|0
    0|0
  • başka birini koluna takman :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• takmamaya devam ona bir merhaba çevrendeki diğerleriyle muhabbet koyu görüntüsü

0|1
    0|0
  • hiç s.kleme o kızı, umrunda olmasın. o yokmuş gibi davran. yeter :)

0|1
    0|0
  • aynen böle devam et iyi yoldasın

0|1
    0|0
  • çivi çiviyi söker :))

0|1
    0|0
  • "Ne bakıyorsun kız?"

0|1
    0|0
  • Seviş onunla.