Sok elma diyeti deneyen var mi?

Elma diyetiyle ilgili ne dusunuyosunuz? Gun boyu kahvalti haricince bol bol elma yeniliyor
Internetteki yorumlarin coguda olumlu. Aranizda deneyen var mi?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• karbonatlı su diyeti elma diyeti limon diyeti kısır diyeti bu ne ya git bir diyetisyene çok güzel diyet listeleri veriyolar sürekli elma yersen vücudunda ne kadar vitamin protein eksik kalıcak biliyomusun? diyetisyen boy kilo kan değerlerine göre seni aç bırakmayan bir liste hazırlar uğraşmayın böyle şeylerle :)

0|0
    0|0
    • Az az ama sık sık ye. Ogunler cogalt. Ben bu sekilde zaten kilo veremedim. O yuzden sok diyeti deniyorum. Ki bir arkadasima diyetisyen dediginiz o bilgili insan sadece 1 hafta boyunca simit yemesini istedi.

• sen bilirsin canım dene istersen ama arada et süt falanda ye yani güçsüz düşersin sonra :)

• Zaten 1 hafta denerim olumlu sonuc alirsam 1 gun ara verip vitaminimi proteinimi alirim :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum bence mantıksız elmadan günde alman gereken toplam kaloriyi alamassın ve bu senin ilk bir hafta zayıflamana sebep olur ama bu seferde metobolizman cok yavaşlar * sonra yemeğe basladığında metobolizman şaşırır 3 katı daha fazla değişir ayak uyduramaz daha çok kilo alırsın kilo germek istyosan Yediklerini d

0|0
    0|0
    • Ediklerini düzenle ve dengeli beslenme rutinine geç zamanla olur

• Bol bol elma yemek mantiksiz ara ögunde bitane yersin ya da ac karinla yersin elmada zaten seker var dogal seker bu vucuda cok yersen eger yag olarak depolanir yag seker tuzu hayatindan cikar tek yag zeytin yagi ve balik yagi olsun ve diger findik badem gbi yararli yaglar olsun gunde 4 ogun beslen ya da 5 ogun ama azar azar ye amac metabolizmayi hareketlendirmek ve kesinlikle kardiyo yap ac karinla yaparsan etkisi maksimum duzeyde, yedigin peynir sut yogurt yagsiz olsun

0|0
    0|0
  • Diyet olarak değilde. Bir yerde armut diye yeşil elma almışım yalnislikla :)))) . 10 kilo kadar :) neyse tabi aldık mecbur yiyorum. Son bir haftadır öğle yemeği yemiyorum ve acikmiyorumda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olurum ben onu yapsam

0|0
    0|0
  • hiç doğru geliyor mu kulağa? allah aşkına ya bu çağda hala bu tarz şok diyetlere inanmayın hızlı şekilde 3 5 kilo vereyim diye sağlıktan vazgeçmek...

0|0
    0|0
    • Kilolu insana zaten saglikli denemez. Fazla kilosundan kurtulan insan zaten daha sonra zaten duzenli diyete baslar

• İlk defa duydum

0|0
    0|0
  • Arkadasim 2 haftada 4 kilo verdi elma diyeti ile

0|0
    0|0
  • yapıyor musun diyeti bende yeni başladım nasıl gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...