Kalça ve bacaklarimi nasil eritebilirim?

Benim boyum kisa ve popom baya buyuk bacaklarimda kalin dun squat sporuna basladim insallah yararini gorurum ayrica farkli sporlarda yapiyorum ama daha etkili ne yapabilirim bir fikriniz var mı yardimci olunuzzz

Güncellemeler:
Yani squat yapmamalimiyim kosu hergun yapabilecegim ortam yok duzenli karisik spor hareketkeri yapiyorum sadece onlarimi yapayim squat korkutuyorda beni daha cok kalinlasacak diye birazda genden boyle hic incelemezmi 😢

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• bacakların ve popon büyükse squat yapma. önce koş. bacakların incelsin. daha sonra squat yaparsın. şimdi squat yapmaya başlarsan bacakların odun gibi olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vucut bir butundur hepsi incelir hepsi kalınlaşır yani vucut şekline göre kilo alıp verirsin hareketler vucudu direkt olarak zayıflatmaz kalori açığı yaratarak zayıflamana yardımcı olur yani olay beslenmedir vucuttaki kalori dengesi ayarlayarak kalori açığı sağlayarak istediğin görüntüye ulaşabilirsin buda yediklerini azaltarak bir diyetle değil dengeli ve düZenli beslenerek olur

0|0
    0|0
  • squat ile kanka

0|0
    0|0
  • Biçimliyse kalın bacak hiç de kötü değildir

0|0
    0|0
  • erkekler cılız kız sevmez genelde. etine dolgun olcak baldır bacak :D

0|0
    0|0
  • Karıştır erir. :)

0|0
    0|0
  • Fazla yapma sporlari bu kez de kaslardan irilescek bak

0|0
    0|0
  • Her gün düzenli koş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eritmek için lütfen cardıo ve aerobik yapın.

0|0
    0|0
  • boy kilo oranları?

0|0
    0|0
  • İlk önce bir diyetisyenle görüş ilk olarak kilo vermelisin aksi halde squatın çok bir faydası olmaz yani bacaklarındaki yağlar erimeden kasa dönüşür ve bu durumda bacakların ve kalçanın inceleceğini pek sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Plates baya ise yarıyor

0|0
    0|0
  • Squat dahada buyutur poponu hele bacaklarin kalinsa igrenc durur

0|0
    0|0
  • bacak eritmenin en iyi yolu yürüyüştür

0|0
    0|0
  • pilatesle