Mübarek Bugün Ne Giysem gibi

Arkadaşlar ben yakın zamanda Dershaneye başladım ve millete bakıyorum özellikle kızlar her gün farklı bir kıyafet, her gün farklı bir saç stili, olum sanki podyuma çıkıcanız, şimdi okullarda neden forma zorunlu daha iyi anlıyorum bugün böyl iki gün aynı kıyafeti giydim baktım herkes gene farklı giyinmiş çok utandım siz bu konu hakkında ne söylemek istersiniz ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• niye utanıyorsun neren açık bir yerinmi açık ee... açık değilse neden utanıyorsun utanmana gerek yok bence yorganı ayagına göre uzatacaksın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• neyinden utanıyosun yahu...

kardeşim geldi aklıma bi çorabı kokana kadar giyerdi, çıkardıktan sonra koklar koklar kirliye atardı manyak...

bu kıyafet konusunu takıntı yapma, istersen üstüne yapışana kadar giy kime ne.. :)

0|0
    0|0
  • Parası olan alır giyinir hacı

zenginin parası züğürdün çenesini yorar

0|0
    0|0

• Ya ne alaka ama görsen öyle böyle değil makyajlar falan bi görsen Bugün ne giyseme göndersek Hakan Akkaya ile tartışma içerisine girerler kız kıza :D

• kız erkek ayrı

• Hm anladım ama öylede olmazya kız görmeden olmaz yani iki zevkimiz var şurda gözümüz yani gözümüz gönlümüz açılır az gerçi güzel kız yok ama kasalar sağlam :)

• kendine cok süs püs yapan kızlara her ortamda hep antipatim vardır. senin utanmanı gerektircek bi durum yok . kızlar anormal. muhtemeelen sevgili arayısındalar

0|0
    0|0

• Evet olabilir zaten tekininde gözü hissediyorum bugünde çıkışta merdivenlerde takip etti ama onların hepsi geri zekalı :P ben okuyup çok zengin olucam :) ahhhh para ah :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla beni erkek FEM'ine vermişlerde kızları anca camdan bakınca görebiliyorduk. Oda çaprazdan 5 bina ötede kız Fem'i. O zaman noluyo erkekler salıyo giyimin saçın hiç önemi yoktu yani.

0|0
    0|0

• :D olum çok kötü lan öylede :D onlarda bakıyormuydu bari.

• Ben ciddi anlamda dedim sevgili için. Hem ne oğlumu 21 yaşındayım ben bu dediğim olaylar olalı 3-4 yıl oldu. Yakında üniv.den mezun olacağım.

• Pardon ama benden sadece 2,3 yaş büyüksün zaten.

• İşte bu yüzden okulda serbest kıyafet uygulaması uygulansın istemiyorum.

Gençler sadece giyim kuşam yüzünden psikolojikmen bunalıma girebilirler.

Sen ayağını yorganına göre uzat gerisi pek mühim değil.

0|0
    0|0
  • ister giyin ister giyinme ama o dersaneden hatun yapmak istiyosan giyinmeye başlasan iyi olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...