Eski erkek arkadaşımın o partide daha da pişlan olmasını istiyorum, yardımcı olur musunuz?

Sanırım bu durumu çoğu bayan yaşamıştır beni en iyi de siz anlarsınız

erkek arkadasımla ayrılalı 2 ay oluyor. üniversite bir parti düzenliyor ve o partiye eski erkek arkadasımda gelecek. ayrılırken benı cok üzdü cok ağlattı.yani anlayacağınız psikolojim bozuldu o dönemde. sonra pişman oldu ama ben kabul etmedım. fakat o partide daha da pişman olmasını ıstıyorum o gün cok cok güzel olmak ıstıyorum ne yapayım bana akıl verinn:(

Güncellemeler:
evet aklım ondan çünkü insan kendisine acı cektiren insanlardan nedendir bilmiyorum ama kopamıyor. sizce yanlş mı dsnüyorum?
terazi burcu olan varmı aranızda?

0|0
716

En İyi Erkek Görüşü

• İster yanına birini a git, ister orada arkadaşlarınla takıl (önerim budur, kasılmazsın en azından). Tüm parti boyunca eğlen, onun gözünün önünde ol ama partinin odağı olma.

Tüm hareketlerin onu pişman edecek şekilde olsun ama başkalarının şehvetini uyandırma.

En önemlisi de...

Eğlenmene bak.

Onu pişman edeceğim diye kasılıp kasılıp durma. Bu onun egosunu okşar, beni unutamamış, beni pişman etmek için ilgi çekmeye çalışıyor... Sen eğlendikçe ve kasmadıkça öyle bir pişman olur ki, olmamış gibi mi gözüküyor. Öyle bir (kusura bakma) öküze de gönül verilmez :)

Dipnot: Seni kıskandırmak için yanında bir kızla gelebilir. Umursama, tamamen bitirmek istiyorsan tabi ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• bence doğru düşünüyorsunuz insan kendine acı çektiren birinde kolay kolay kopamıyor. çünkü seven kişi gerçekten gönülden kalbi duygularla sevmiştir. adam gibi sevmiştir. ama karşıdaki insanın sevginin kaderine inana insanın bu alanda sembolik olsa bile bence seven kişinin yapamadığı kadar olsa bile uğraş peşinde olmalı

0|0
    0|0
  • dekolteni bart çekici ol. erkeklerin ilgi alanı olunca zaten delirecektir kendisi de =)

bir de arkadaşlarından biri sen bu kızdan mı ayrıldın diye sorunca yumruk etkisi yapacaktır ;)

0|0
    0|0
  • seksi ol kendine güven dolu bakış.herkezle samımı ama olculu sohbet et.sadece ona yaklaşma

0|0
    0|0
  • Bence sana Tc Kimlik Numarası yerie Motor Şase Numarası verilmeli . (:

1|0
    0|0
  • içini yakacak kıyafet , şuh bakışlar, kendınden emın yuruyus, hoş ama boş olmayan kahkahalar,

0|0
    0|0
  • yüzüne boya badana yap .p Kalbin yeterince güzel olduğuna inanıyorsan eğer bişey yapmana gerek yok eğer öyle değilse 1.maddeyi uygula .d

0|0
    0|0
  • yakın bi arkadasın var onun tanımadığı. onunla sevgiliymiş gibi takılmak .aklıma ilk gelen :)

0|0
    0|0
  • daha bismillah ne partysi ya :D

0|0
    0|0
  • her insan acı çektirenden hoşlanmıyor.sen onu terketsen halbu ki bunlar olmayacaktı.

0|0
    0|0
  • bol dekolteli bi kıyafet giy azının suyu aksın

0|0
    0|0
  • kabul edersen belki yardımım olur

0|0
    0|0
  • peki ya o gelirken manitanın birini koluna takmışsa ve senden güzelse...

0|0
    0|0
    • bunu yapma ihtimali yüksek cünkü çok inatcı biri bende inatcıyım en buyuk kavgalar bu yuzden cıktı zaten. bunu yapacagnı dsündügm için bnde altta kalmk istemiyorm bastan tedbir almak lazım:)

• ben terazi burcu biri olarak şöyle diyim sana işin zor bence.ben şahsen kıskanmam.:D

• sen onu pişman edeceğim diyorsun ama aklın hala onda

0|0
    0|0
  • sevgiline yapacağın en büyük tepki, tepkisiz kalmaktır.

o gün güzel bir kıyafet giy ve güzel bir makyaj yap, partide arkadaşlarınla gül, oyna, şakalaş ama sevgilin sanki hiç orada yokmuş gibi davran. ona yapabileceğin en büyük ceza bu olur.

0|0
    0|0
  • yanına beni al kıskansın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Güzel bir kıyafet, saç, makyaj saymıyorum bile...

Kendine güvenin olmalı, yürüşünden tut konuşmalarına, hal ve hareketlerine kadar. Onu görmezden gelip samimi olduğun bir erkek arkdaşınlada şakalaşıp eğlenirsen moralini bozabilirsin. Yalnız şöyle bir şeyde var seni takmayada bilir. Heh o zaman dikkatini çekmek için şekilden şekile girersen şebek olur çıkarsın.

0|0
    0|0
  • cok şık ve guzel giyin ve partıde hiç olmadıgın kadar gulumse ve eglen anlasın kı coktan unutulmuş inan kı canı yanar neyi kaybettıgını gorur...

0|0
    0|0
  • guzel bır kıyafet ve çok havalı ol asla ona bakma

0|0
    0|0
  • Teraziyim.

0|0
    0|0
  • Bence partide eğlenip onu umursamıyormuş gibi yaparsan cidden koyar ona :)

0|0
    0|0
  • Gayet güzle kızsın bir şey yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • zaten pişman olmuş..dahası nasıl olcak..

0|0
    0|0
Yükleniyor...