Ona telefon aldım sevgilim yeni telefon bakıyor siz ne düsünürdünüz?

ona 1.5 sene önce bir cep telefonu almıştım. önceki telefonunda bazı tuşlar olmuyordu bende ona böyle bir hediye yapmıştım. telefon cok ahım şahım bişey degil ama iyi bir telefon yinede. Benimkinin aynısını almıştım ona.

Simdi yeni telefonlara bakıyo samsung galaxy s3, htc one x gibi. biraz bozuluyorum dogrusu :( siz ne düşünürdünüz ne deyim ben buna şimdi telefonlar hakkında benim fikrimide almak istiyor ama bozuluyorum gercekten ona kendi kazandıgım parayla aldıgım telefonu bi kenara mı atacak yani. daha 1,5 sene kullandı

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• karakterlerımız aynıymıs bende cok bozulurum boyle seylere.. benımde bı ara telefonum bozulmustu . kız arkadasımın eskı telefonunu kullanıyordum o ara yapılana kadar al bunu kullan dedı . telefonumu yaptırdım neyse. bıgun bulustuk baktı kendı telefonum suratını astı anladım hemen. hala onun eskı telefonunu kullanıyorum garıp ama gercek..

1|0
    0|0
    • süper! hangi model bu telefon sorabilirmiyim

• suc bastırmak ıcın kırılıyorum demıs . sen yapman gerekenı yaptın yarına hersey duzelır bence.

• umarim... offf aramizin bozuk olmasindan nefret ediyorum. yok mesaj atacakmi, yada yok benmi atim. Deli oluyorum:-)

Erkekler Ne Diyor 8

• Ölene kadar kullansın o telefonu, hatta yanında gömsün..Eskimiş işte adam yine iyi kullanmış 1,5 sene...Millet ayda bir telefon değiştiriyor-ki ona da karşıyım...

0|0
    0|1
  • eskimeyecek değerli hediyeler verebilmek herkese nasip olmaz ince fikirli olmak gerekir. düşüncen güzel ama malesef onu koycak bı kenara.

0|1
    0|0
  • yerınde olsam onun atmasını beklerdım ..)

0|0
    0|0
  • :D devir android devri 1,5 sene önceki telefonlar artık kullanılmıyor herhalde bakacak cocuk. mezaramı göttürsün

0|0
    0|1
  • Bırak telefon almayı beyaz don alan sevgilim olmadı:S

0|0
    0|0
  • 10 sene kullanması lazım aslında niye öyle yaptı ki

0|0
    0|0
  • hee tabi tabi omurluk kullanmasi lazim hatta cerceveletip boynuna assin

0|0
    0|1
  • "agım şagım" ne ya?!1

Alsın, s3 alsın. İyidir.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Biraz abartıyorsun gibi.Sonuçta 1,5 sene olmuş eskimiş telefon yeni modeller çıkmış,sevgilinde telefonu değiştirmek istiyor bu da gayet doğal.

0|0
    0|0
  • En fazla 2 yıl kullanılıyor zaten telefonlar. Şimdi sen hediye olarak aldığın için alınmışsın ama kafana takcak bi' durum yok. Beğenmese senin aldığın telefonu 1,5 yıl kullanmazdı. Sen biraz hassas davranmışsın, alınacak bi' durum yok burda :)

0|0
    0|0
  • teknolojik aletler çok hızlı yenilenir onların yeniliklerine 1.5 sene dayanmak bile zor. özenmiş olabilir senin fikrini alması güzel birşey.

0|0
    0|0
  • normal 1,5 sene geçmiş benim bütçem yetiyorsa sıradan telefon ile saydığın telefonlarda dağlar var alırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...