Bu adamın amacı ne sizce?

uzun zamandır cevap bulamadığım bir sorum var..

erkek arkadaşımdan ayrılalı bir bucuk sene oldu.. kendisi sürekli evlilkten, evlilikği uzun süre düşünmedğinden bahsederdi..hatta ilk buluşmamızda bile! konusunu hiçbir zaman açmamama rağmen.. bir gün sinir olup benim hayatla ilgili şimdiden o kadar net kararlarım olmadıgından bahsettim o da benim "evlilik yolunda önümü açmak için" terketti. uzun süre çok üzüntü çektim kendimi suçladım..

olaysa şu, ayrılıktan sonra, yani yaklaşık bir senedir sürekli mesaj atıyor.. belli aralıklarla.. atıyorum 2 haftada bir ayda bir..gayet cana yakın güzel mesajlar..ama gerisi gelmiyor. hani görüşelim buluşalım yok.. ben anlamıyourm cidden amaç nedir?..

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yanında değil işte,yolunun sağında solunda gezinen bir engel.

Her telefon çaldığında her mesajda ondan diye bakıyorsan

batarsın,sevme onu,onunla ilgili birşey umut etme bak yoluna işte.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kadınlar kadınlar, neden böylesiniz? sizi terkedip giden birinden neden tekrar tekrar ümitleniyorsunuz? bu durumda yapacağı tek şey seninle ilişkiye girmek %90 da böyle olur zaten. kanmayın artık bu kadar kolay...

3|0
    0|0
  • Yalnız kalmış

canı sıkılmış

ciddiyetsiz biri

unut gitsin

1|0
    0|0
  • Adam senle eğlenmek (evlenmek yok) istediğini belli etmiş -hatta söylemiş- Şu anda hala aynı fikirde.

Yani evlilik konusunda kendi kendine gelin güvey olma.

0|0
    1|0
    • şimdi şöyle her kızın çılgınca evlilik hayali kurdugunu düşünmeyin yok öyle bişi.

kızlar her çıktığı erkekle evlilk hayali kurmaz. bizde sizin gibi ölçer biçer tartarız. paçozları eleriz.

benim için de durum budur.. sadece adamın ne yaptığını anlamaya çalışıyorum. evlilk gibi bir derdim yok. soruyu yanlış okumuşsun

• yazdığın hiç birşeyden rahatsız olmadım. sen bir türlü anlamıyorsun ama. sen evlenmek istemişsin adam kaçmış madem evlenmek istemiyorum deseydin adama da elinde tutsaydın muhabbetine getirdin. buysa gerçek zamanla buna hak mak vermem. adamın ne düşündüğü benim için muamma. muamma olmayan tek birşey var o da birini elimde tutmak için hemfikir gibi davranmak zorunda değilm. anlasrın inşallah bu sefer

• Başından beri, gururunun etkisiyle yazıyorsun ve anlamıyorsun dediğimi . Adamı elinde tutmak için katılmadığın bir görüşü benimse demedim ben sana. Madem, adam takıntı yapmış evlilik konusunu sen de görüşünü söyleseydin ona o anda. Bak seni evlenmek isteyen biri gibi algılamış ki , bu konuda senin önünü açmak için, seni terk etmiş.

• Evlenmen için, senin önünü açtığından bahsetmiş. kendisi evlenmek istemiyor, orası apaçık ortada, ama seni kaybetmek de istemiyor. Seni çok sevmiş, bunu bil.

0|0
    0|0
    • valla sevmişmi sevmemişmi çok iyi oyuncumu ben orasını anlamadım... :(

• aklına geldikçe arıyor işte ciddi adam yanında olurdu...

1|0
    0|0
  • amaç yokkı adamın canı sıkılınca acıcagı bır kapı bırakmak ıstıyor en kötü senaryoya hazırlamış bile eger bir sevgilisi olmaz sa senın kapının calacak bıraz daha üzecek seni <.) son gene cekıp gidicek :) bir iki seviştikden sonra :)

0|0
    0|0
  • dönmeye cesaret edemiyor, ama ayrılılıktan sonra dönüş yoksa mesajlaşmaktan yana değilim ve giden yapmalı , arkada kalan değil

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünmüştüm ama bu kadar uzun süre mesaj atıp yanıt alan bi insan dönmek için bir adım atar..

• atması lazımdı bencede, kendinden emin olamıyordur halen belkide

• ciddi düşünmüyorsan takılmaya devam edelim mesajı veriyor sanırım

1|0
    0|0
  • senden de bir şeyler bekliyor muhtemelen.

0|0
    0|0
  • amacı yok kki

0|0
    0|0
  • O değil de rohirrim ne len. xD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aslına bakarsan kadınını bulana kadar hiç bir erkek istemez evliliği belkide seni arkadası olarak görmüştür sadece

1|0
    0|0
    • ben de senin gibi düşünüyorum kesinlikle.. ama bi insan bu kadar hoş içerikli samimi mesajlar atmaz ki diyorum bi yandan da...hani insanın ancak sevdiğ ilgi duydugu birine atacağı türden mesajlar..gerisi gelmeyen.. kadınını bulana kadar oyalanmak istiyor demekki ben sadece bunu çıkarıyorum. bu kadar acımasız ve bencil olmayı bi ben beceremedim :/

• bu adamın amacı bak ben burdayım hani her an gelirimde uzakda durumum o anki hal ve ihtiyaçlarıma bağlı sen çantada keklik olarak bekle unutma beni demek

1|0
    0|0
  • canı sıkılınca sana yazıyo sanırım

0|0
    0|0
  • Amacı mesajlaşmak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...