Kaşlarını düzelttiren bir erkekle çıkar mıydınız?

evet bayanlar sorum size,günümüzde bakımsız erkek kalmadı artık ve çevremizde neredeyse bütün erkekler kızlar'a hoş görünmek içn kendini güzel bir görünüme sokuyor.kaşlarını alan bi erkek size itici mi gelir yoksa normal mi ?

Güncellemeler:
ya incecik değilde işte düzelttiilmesi yani kalın kaşlı olan erkeklerde var nasıl olsa dmi :)

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• Vallaha ben erkeklerin öyle kas almasindan falan aslinda hic hoslanmam, erkek degigin kil mil aldirmaz. Ama söyle olursa ki kaslar cok kalinsa yada birlesiyorsa ve bu durum onu cok rahatsiz ediyorsa alsin ben ona birsey demem. yeterki kendisini iyi hissetsin o. ama öyle kari gibi de sekil falan vermesin sadece kenarlardan ve ortadan düzeltmeye ben ok derim. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• normal bunlar.

0|0
    0|0
  • kaşları birleşik ise ortasını alabilir ama daha fazlasını yapmasın :/

0|0
    0|0
  • benimkinden inceyde gay gibi geliyo onlar bana istemezdm ama belli belirsiz sadece toplatan olur tabi temiz bakımlı olsun

0|0
    0|0
  • kendine bakıyo işte ne güzel bana hiç itici gelmezdi

0|0
    0|0
  • yakışanı yapsın isterse kökten alsın

0|0
    0|0
  • Cok fazla ince olmadigi surece, severim. ;D

0|0
    0|0
  • Kaşları birleşik ise ve rahatsızlık veriyorsa toplattırabilir. Ama, ince kaş olur,kavis olur bana ters. Dedikodusunu yaparım.

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler çok güzel nefes alıyor.

0|0
    0|0
  • hoşuma gider aksine.

0|0
    0|0
  • Kaşlar erkekliğin sembolüdür,olamaz.

0|0
    0|0
  • Çıkardım.Hatta kaşlarını ben düzeltirdim.

0|0
    0|0
  • pala kaş gezmesi yerine aldırsın canımı yisin.

0|0
    0|0
  • çok ince olmadığı sürece hoşuma bile gider valla. bayılırım bakımlı erkeklere

0|0
    0|0
    • bkz: Özcan Deniz bence sonuç mükemmel

Erkekler Ne Diyor 4

• hı kızlar ne dıyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • O değilde bi arkadaşım vardı,yalan yok suratıda çok iyiydi;ama gel gör ki at yelesi gibi kaşları vardı.Oğlum bi çözüm bul şunlara diyorduk.Adam kaşları aldırmış.Söylemez olaydık travesti gibi oldu herif.O sempatiklik,o hoşluk uçtu gitti.Yan yana gezemiyoruz artık adamla.

0|0
    0|0
  • cok ınce aldırmıyorum sadece dagınıklarını toplatıyom :>D

0|0
    0|0
  • ccc martı reyiz ccc

0|0
    0|0
Yükleniyor...