Nasıl gönlünü alabilirim?

Kız arkadaşımı dövdüm. Arkadaşları dudağının patladığını söyledi.

Gönlünü nasıl alabilirim ?

0|0
20|14

En İyi Kız Görüşü

• YUHHHH HAYVANNNNN sana kiz degil ÖKÜZZZZZZ bile yok hayvan birde dudagi patlamis yazik kizin insallah sana dönmez hep mutsuz olursun allahin cezasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

4|3
    0|0
    • niye bu kadar sert tepki veriyosun ki ?

• bir kiz öyle dese senin onla daha ne alakan olur öyle bir insanin neden birde gönlünü alasin atma ya ...

• kardeşim olayı nerenizle anlıyosunuz ? kız beni sinirlendirmek için bu lafı etti, ben de kendimi kontrol edemedim altta yazdığım düşünceler kafamda döndü, sonra da gözüm döndü tabi...ortada başka türlü bir durum yok, olamaz da o yüzden o bir yanlış yaptıysa ben on..affettirmekteki amacım budur

Kızlar Ne Diyor 19

• Kız arkadaşın sana ''soda şişesi'' hediye etsin. Sende kabul et.

6|4
    0|0
  • Oha bide dövdüm yazmış !

4|4
    0|0
    • evet ağzını burnunu dağıttım attım arkadaşları zor topladı

• kafasından yazmış çizmiş burayada göndermiş cevaplamamız hata zaten gerizekalılarla sohbet içinde bulunmamız ne kötüü !

• filiz muhattabım değilsin sen dur bi...resimdeki kıza bak yaaa çok tatlı amaaaaaa :D

• umarım kısır olur kimseyle mutlu olamazsın hayvan aşağılık herif Allah sen gibileri silsin şu dünyadan adi bok döner sana !..

4|2
    0|0
  • alamazsın dövdüm diyosun ya pess yani

1|1
    0|0
  • bence öl umarım oda seni affetmez umarım bundan sonra böyle bir imkanın olmaz ve hatta umarım çok kısa süre içerisinde birisi tarafından ağız burun sana dalıp iyice bi ıslatırlar seni

2|2
    0|0
  • Biride senin agzini burnunu patlatsa ne Güzel olur varya.

4|0
    0|0
  • Unut sen onu.

2|0
    0|0
  • herkeze benden +1 :)))

0|2
    0|1
    • herkez değil herkes

• gökçe şu yazdığın bir harf var ya seni gözümde sıfırladı şu an

• gercekten mi çok üzüldüm

• kızın gönlünden ziyade 3'ün 1'ini alırsın. alacağın tek şey o olur şu durumda. bi de soruyo hala.

1|1
    0|0
  • Çok geç kaldın.

1|1
    0|0
  • Mor Çatı hediye et.

1|1
    0|0
  • yuh yani...

1|1
    0|0
  • ben olsam asla affetmezdim.

1|1
    0|0
  • alamazsın, çok zor

1|0
    0|0
  • yuhh devee..

1|1
    0|0
  • Sen ne kaba bırisin ya hiç bayanlara el kalkar mı

0|0
    0|0
  • Utanmadan yazmış birde hayvan

0|0
    0|0
  • nerde görülmüş bir bayana el kalkması

0|0
    0|0
  • çiçek al sonra özür dile çok çok çooooooooooookk özür dile seviyorsa affeder de bi daha olmasın :)

0|0
    4|4

Erkekler Ne Diyor 14

• Şimdi şöyle söyleyeyim sana : BABAYI ALIRSIN...

3|0
    0|0
  • Bok alırsın. Ağzımı bozdun.

6|0
    0|0
  • git özür dile kabul etmezse bu sefer elini ayağını kırarsın aklı başına gelir .Kadına el kalkar mı bir de utanmadan söylüyorsun

2|0
    0|0
  • bence o iş biraz zor, kız arkadaşın hala senin insan yerine koyup sana dudağının patladığını bile söylüyorsa dua et.

1|0
    0|0
  • boynuna bi zincir bağla eşek gibi anır.

3|0
    0|0
  • yaptığın erkeklik mi dostum ? kendine yakıştırdın mı yakıştırdıysan eğer helal olsun diyorum.. bi' kız ne yaparsa yapsın vurmak yerine ona öyle bi' laf söyleyeceksin ki "keşke vursaydın" demeli..

2|0
    0|0
  • aklı varsa affetmez... elin bir defa kalktımı bir daha kalakar... birde utanmadan dövdüm diyosun

3|0
    0|0
  • biraz zor gibi.

0|0
    0|0
  • cevaplar gayet açık çok sert tepkiler var ama şunu söyleyim sana bu kızı unut artık sana ders olmuş olsun... bir kıza el kaldırmamnın ne olduğnu anlamışsındır

0|0
    0|0
  • siktir git birde marifetmiş gibi anlatıyon..

0|0
    0|0
    • sen sktr git g*vat

• san hitap şeklide bulamıyorum ne desem bilmiyorum her kalıba uyuyorsun çünkü... :D

• ne düşündüğünle ilgilenmiyorum

• Vay ayı vay!

1|0
    0|0
  • Hayatından çık git.

Boşver sensiz daaa da mutlu olacaktır vereceğin en büyük Sensiz bir hayat.

0|0
    0|0
  • senin gibi kadın dövenlere sadece şerefsiz denir.senin gücünde diğil ya döv sen çocuk ta döversin yaşlı da hasta da pislik herif.

4|1
    0|0
  • Sana şu anda attığım bakışı görsen yerin dibine girerdin zaten. Acınası, küçümser bi bakış attım.

Bırak uğraşma bu saatten sonra gönlünü almakla falan.

5|0
    0|0
    • yerim senin bakışını çok da şeyimde nasıl baktığın

• Yok, adam olmadığın için şeyini şüyünü bilmiyorum. Ondan sordum.

• he anladım tamam :D

Yükleniyor...