Bu ne demek istiyor? Beni seviyor mudur?

'' birine gec kalırsın ve daha hiç kimse için acele etmezssin '' ateş olmana gerek yok giderken yaktın zaten '' bir gün daha yüzünü görmedigim sesini duymadığım bir gün daha '' bunları diyen eski sevgili ne demek istiyor .s ? ne düşünrsünz bunu diyen eski sevgili hakkında aradan 5 ay geciyor ve bunları paylasıyor facesinde guzel bir aşk yaşanıyor benim sadece bir hatamla söylemedim ona birsey diye bitiyor biraz önmli yalnız onun iyiligi icin. sonra face de bunları paylasıyor ve ben arkadaş listesinde yokum fakat herkese ack sadece bu sözler. ne demek istiyor ? .s seviyor mudur ?.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• '' birine gec kalırsın ve daha hiç kimse için acele etmezssin" yani birisi sevdiğin birisiyle ilgili sorunların düzelmesi artık çok geçtir ama hala unutamadığın için yeni birisi için acele etmez edemezsin.

'' bir gün daha yüzünü görmedigim sesini duymadığım bir gün daha '' yani bir gün koca bir gün daha o olmadan zor da olsa geçti gitti diyor.

Diğer söz zaten açık yaktın ve gittin diyor.

Sen yapman gereken ne ise yapmalıydın.Herşey karşılıklı söylemediğin şeylerin senin için ciddi mahsurları olmayıp onun için de önemliyse söylemen iyi olurdu.O da altıbüstü iki kelime ne olacaktı söylese, bu kadarcı şeyi benim için yapmıyorsa diyerek senin sevgine emin olamamış vazgeçmiş olabilir.

Bu yazıları herkesin görmesi de daha önce açık değilse duvarı ama şimdi açılmışsa tabi bi bu sözlerin muhatabı gœrsün diyedir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• sensiz herşey boş yerin doldurulmaz demiş

0|0
    0|0
  • nolacak... beçareyi kerem gibi yakmış bitirmişsin ) şimdi sende kenara geçmiş onun yanışını seyrediorsun...

0|0
    0|0
  • Slogan edebiyatı yapıyor.

Seviyorsa açar telefon

olmazsa yanına gelir

Facebookta aşk mı olur

0|0
    0|0
  • geri dön demeye erkekliğe sığdıramadım demek :D

0|0
    0|0
  • .s yi gördüm okumaya gerek duymadım. .s.s.s

0|0
    0|0
  • ayrıldık ama beni unutamasın düşüncesile yazılan sözler

pekde bi manası yok aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tülay nolursun geri dön sendromu :D

0|0
    0|0
  • Ayrılık sonrası aşk adamı oyunu.

0|0
    0|0
  • isteyen arar seni ve direk söyler özlediğini...face ne gerk var yaaa allah aşkına..ya ben bi türlü çözemedim neden sevgilier sevdiyi kızları facede arkadaşlığa kabul ediyo ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...