Birisi tarafından tüm ısrarlarınıza rağmen reddedilirseniz?

birisi tarafından tüm ısrarlarınıza rağmen reddedilirseniz ne yaparsınız. bir bayanı mert gibi seviyorsunuz ve gerçekten onun için her şeyi yapmayı göze alıyorsunuz bunnun yanında bunlardan görmezden gelinip reddedilirseniz nasıl bir bakış açısı yürütürsünüz?

Güncellemeler:
fikirleiriniz için teşekkür ederim ama ben yine de istemesemde kalbimin sesini dinlemek zorundayım
arkadaşlar ilginize teşekkür ederim:(((
duygusuz kızlara sesleniyorum can yaktığınız zaman hoşunuza gidiiyoru mu :(((

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• sevmiyor demek ki derim ve yoluma bakarım

0|0
    1|0
  • Erkek olsaydım şu cümleyi kurardım..

"Teklif var Israr yok." :)

0|0
    0|0
  • beni istemeyeni bende istemem.

0|0
    1|0
  • neden reddedildiğime bakarım önce bende onun hoşuna gitmeyen ne var nasıl bir insan onun istediği bende ne eksik var gerçekten sevdiğini hissetse reddetmez kimse diye düşünüyorum gerçekten beni istemiyorsa bana karşı ufak bişey bile hissetmediğine eminsem ısrarcı olup canını sıkmam fakat bi ışık görürsem ısrarcı olur gönlünü kazanırdm :D

0|0
    1|0
  • kötü bişey ama sen üstüne düştükce iyice sıkarsın bırak gitsin ya kız mı yok fazla düşünürsen takıntı olur

0|0
    0|0
  • Ya ıstemıyorsa ıstemıyordur zorla guzellık olmaz

0|0
    0|0
  • reddedilmek çok kötü yaşadım..barışma isteğimi reddetmişdi sevgilim..yerin dibine girsem demişdim.

0|0
    0|0
  • Bir yerden sonra vazgeçerim bu sevdadan.

0|0
    1|0
  • elimi sallasam elisi derdim...

0|0
    1|0
  • yürüsün gitsin takma kafana...

0|0
    1|0
  • Erkek olsam, ''aman zaten kaşardın derim''

bkz:( Erkeklerin reddedildiğinde söyledikleri)

0|0
    1|0
  • sen elmayı seviyorsun diye o da seni sevmek zorunda değil sonuçta

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gerçekten sevmenin anlamını bilmiyor diye düşünür yolma devam ederim benim anlayışıma terstir ben bir adım atıyorsam ondanda bir adım beklerim 1 bilemedin iki kere niyetimi belli eder açıkça konuşur dyglarımı adam gibi dile getiririm baktım olmyor kendi kaybeder

0|0
    0|0
    • o bir adım atsa ben yüz adım atmaya da razıydım ama neyse ne yapalım olmuyor zorla bazı şeyleri kabul ettiremeyiz

• umarım dediğin gibi olur arkadaşım. bu arada ilgine çok teşekkür ederim çok sağol :)

• rica ederim :))

• içerim.

0|0
    0|0
  • bokunu cıkarmamak lazım

1|0
    0|0
  • Gün gelecek bana dönmek için yalvaracaksın derim. Ve bu da olur;)

0|0
    0|0
  • ısrar mı hiç işim olmaz :D

0|0
    0|0
  • kafama sıkar giderim

0|0
    0|0
Yükleniyor...