Saçımın rengini açmak için ne yapmalıyım?

geçen ay kuaföre bu rengi boyattırdım

.trkolik.com/wp-content/uploads/2012/06/galeri/Almeda-Abazi-Seksi-Pozlar.jpg (link ekleyemiyorum.başına www koyunca açılıyor.)

saçımın yarısı kendi saçım yarısı boyaydı. bunuda söylemiştm. boyadıktan sonra kendi saçım orta karamel boyalı kısım koyu karamel oldu.kuaförde benlik bi sorun yok böyle boyalar 2. boyamada oturur.2-3 kez yıka gel vimleks boya atcam üstüne hepsi aynı renk olack dedi.parayı ödedm çıktım 3 günsonra gelip boyattım bu seferde çok koyu oldu.oda akma payı bıraktım akınca istediğin renk olcak dedi. evet aktı ama istediğim renkle alakası yok.ve hertarafı aynı olmadı renk dalgalanması var. herkes senmi açtın saçını diyor.ayrıca yıpranmayaak saçın demesine rağmen çok yıprandı. siz benim yerimde olsanız napardınız? teşekkürler.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• İlk boya yaparken dip kısmı biraz daha uzun süre bekletmeliydi yinede bu tür sonuç verecek renklerde var saçının doğal rengine göre bunu kuaför bilmeliydi.. Kuaförler bu tür hatalar yapmamalı. Bu tür bir şey ancak evde kendin yaparsan olur. Bence o kuaföre gitme artık beceriksizmiş.. Hemen güzel işini bilen bir kuaföre git orada hallederler.

0|0
    0|0
    • git paranı al diyo arkadaşlarda bn hiç beceremem öyle şyleri ya

• puf böyleleri nasıl kuaör oluyo ya

• İşini bilen birine git biraz pahalı oluyor ama ne yapacaksın artık.

Erkekler Ne Diyor 2

• fotoğrafa baktım,harika görünüyor saçların

2|0
    0|0
  • yakışmış güle güle kullan ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne kdara boyattığını öğrenebilir miyim

0|0
    0|0
  • kuaförün 5 para etmezmiş.